טיסות לאוסלו

טיסה ומלון לאוסלו

טיסות זולות לאוסלו

טיסה לאוסלו

טיסה לאוסלו

בין התאריכים, 22.06 - 24.06
טיסה סדירה
KLM
טיסה לאוסלו נורווגיה

טיסה לאוסלו נורווגיה

בין התאריכים, 01.07 - 09.07
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
טיסות לאוסלו

טיסות לאוסלו

בין התאריכים, 29.07 - 02.08
טיסה סדירה
SWISS
טיסה זולה לאוסלו

טיסה זולה לאוסלו

בין התאריכים, 04.10 - 10.10
טיסה סדירה
AIR BALTIC

טיסות לאוסלו נורווגיה

טיסות לאוסלו, מגיעות ישירות אל עיר הבירה של נורווגיה. אוסלו היא מקום משכנה של הממשלה ובית הפרלמנט. העיר צומחת כל שנה ושכונות חדשות נבנות עם בניינים יוצאי דופן. ברחבי הער מוזיאונים רבים, מסעדות, גלריות לאמנות, מסלולי הליכה ומסלולי אופניים, תחבורה ציבורית נגישה, קונצרטים ועוד.

אוסלו שוכנת בראש פיורד ואלפי דונמים של הרים מיוערים ונחשבת לעיר ירוקה עם אגמים ואיים קטנים בתחומי העיר. בתקופת הקיץ באזור הפיורד תוכלו לשוט בסירה, לשחות, לצאת למסלולי טיול ברגל או באופניים ביערות מסביב או להגיע לפארק הטיפוס. בתקופת החורף תוכלו להגיע לפארק החורף במקום 11 מעליות ו-18 מדרונות סקי וסנובורד.

טיסות לאוסלו נורווגיה – אתרים מרכזיים

אוסלו היא יעד תרבותי לכל מי שאוהב מוזיאונים, מוזיקה ומבנים היסטוריים וחשובים. ברחבי העיר כ-50 מוזיאונים, בית אופרה, פארק פסלים, מוזיאון מונק הצייר המפורסם, מרכז נובל לשלום, הארמון המלכותי, קתדרלות ועוד.

אטרקציות נוספות מומלצות בעיר

פארק ויגלנד ובו תוכלו להסתובב בין מעל 200 פסלים עשויים ברונזה וגרניט, שד' עצי אדר, מזרקות, גשרים, ברכות מלאכותיות עם ברווזים וברבורים, מוזיאון, מרכז מבקרים עוד. בפארק תוכלו לנוח וליהנות מהאווירה הרגועה ומזג האוויר. ארמון המלך מציע כניסה לחלק מהחדרים, שם תוכלו ליהנות מההוד וההדר וכן טקס חילופי משמרות ופארק מסביב. מרכז נובל לשלום שהוקם בשנת 2005 מאכלס בתוכו מוזיאון המתעד את הזוכים, במקום גם תערוכות צילומים.

בנוסף בעיר תוכלו לראות את טירת אקרסהוס על גבעה קטנה, הגלריה הלאומית עם אוסף יצירות גדול, הקתדרלה של אוסלו שבה יצירות אומנות ופסלים נורווגיים.

לרוצים לצאת מוץ לעיר מומלץ לקחת שייט או אוטובוס לחצי האי ביגדוי ולבלות שם יום שלם באתרי הטבע, המוזיאונים – ויקינגים, קון טיקי, המוזיאון להיסטוריה תרבותית, לבלות בחופי הרחצה בתקופת הקיץ או לצאת לטיול ביערות.