טיסות לג'נבה

טיסה ומלון לג'נבה

טיסות לג'נבה

טיסה לג'נבה

טיסה לג'נבה

בין התאריכים, 19.06 - 24.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסה זולה לג'נבה

טיסה זולה לג'נבה

בין התאריכים, 29.06 - 02.07
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסות לג'נבה

טיסות לג'נבה

בין התאריכים, 19.06 - 25.06
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
טיסה לג'נבה שוויץ

טיסה לג'נבה שוויץ

בין התאריכים, 29.06 - 03.07
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES

טיסות זולות לג'נבה

טיסות זולות לג'נבה אורכות פחות מחמש שעות טיסה מפרידות בינך לבין ז'נבה, אחת הערים הקוסמופוליטיות ביותר באירופה.
ז'נבה היא מקום משכנם של מוסדות בינלאומיים רבים, דבר המורגש היטב ברחובות העיר. בשל הביקוש הרב, מומלץ לרכוש כרטיסי טיסה מספר חודשים מראש. עם זאת, חברות לואו קוסט רבות מציעות טיסות זולות לז'נבה וממנה. העיר ממוקמת בדרום מערב שווייץ, על גדות אגם ג'נבה ונהר הרון ובין שני רכסי הרים מרשימים, הרי האלפים והרי היורה. בנוסף, היא משופעת בגנים בוטניים עתיקים ומרשימים, אשר בחלקם ניתן למצוא עצים שגילם נאמד במאות שנים.

המטרופולין של ג'נבה, אשר שליש ממנו נמצא בשטח צרפת, כולל עיירות ציוריות וכפרים רבים המהווים יעדים תיירותיים של ממש. אזור הכרמים של לאבו, למשל, הוכרז כאתר מורשת עולמית על ידי ארגון אונסק"ו. דוגמה נוספת היא העיירה מונטרה, בחופה הצפוני של אגם ז'נבה, המארחת מדי שנה פסטיבל ג'אז, אשר נמנה בין פסטיבלי הג'אז המובילים בעולם.

עם זאת, חשוב לציין כי חופשה בז'נבה מתאימה לא רק לחובבי הטבע, הגנים, הכרמים והעיירות הציוריות. העיר מציעה למבקריה מגוון רחב של אטרקציות אורבניות, הכוללות חנויות מעצבים ומרכזי קניות חווייתיים (כדוגמת שוק הפשפשים המתקיים מדי רביעי ושבת בפליינפאליס), מגוון רחב של מוזיאונים חשובים, מסעדות מעולות וחיי לילה שוקקים באווירה קוסמופוליטית. בין אתרי התיירות החשובים ניתן למנות את העיר העתיקה, רובע קארוז', ביינס דה פאקווי (חוף הרחצה של האגם), מוזיאון פאטק פיליפ וקתדרלת סנט פייר.

על אף העובדה שג'נבה נמנית בין הערים היקרות ביותר באירופה, ישנן דרכים נוספות (מלבד רכישת טיסות זולות לז'נבה) לחתוך בהוצאות. בנוגע לסידורי הלינה, למשל, מומלץ ללון באכסניות, או אפילו מחוץ לעיר. רשת התחבורה הציבורית כוללת גם אופניים להשכרה בעלות סמלית, יעילה, זולה וידידותית ביותר. בנוסף, ישנם מלונות, אכסניות ואתרי קמפינג המציעים לאורחים כרטיסים לנסיעה חופשית בתחבורה הציבורית.

טיסות לואו קוסט לז'נבה המלצות וטיפים

עונת החורף עשירה בפסטיבלים ואירועים מיוחדים. מחודש נובמבר ועד סוף ינואר, מתקיימים בז'נבה שלל אירועים וחגיגות, רבים מהם במסגרת חגיגות חג המולד. בנוסף לשווקי חג המולד הססגוניים ולזירות ההחלקה על הקרח, מתקיים גם "מירוץ דובי הקוטב". מדובר באירוע משעשע ביותר, אשר במסגרתו צולחים המקומיים בשחייה את מימיו הקרים של נהר הריין. הפסטיבל הארוך ביותר הוא פסטיבל האסקלד, המתמשך במהלך תשעה ימים בחודש דצמבר ובמסגרתו נערכים מצעדי לפידים ותחפושות בעיר העתיקה, ארוחות שחיתות עשירות ביין, שוקולד ומרציפן, מרוצים ותערוכות.