נגישות
 • טיסות לבוקרשט

 • טיסה ומלון בבוקרשט

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

בוקרשט ברגע האחרון

טיסות זולות לבוקרשט

טיסות לבוקרשט

טיסה לבוקרשט

07/11/21 - 11/11/21
טיסות - סדירות
 
$166
טיסות זולות לבוקרשט
טיסות ישירות לבוקרשט

טיסות לואו קוסט לבוקרשט

מידע על העיר בוקרשט, מה עושים בבוקרשט? המלצות וטיפים, מפת העיר ותחזית מזג האוויר

טיסות לבוקרשט


הזמינו עוד היום טיסה זולה לבוקרשט בירת רומניה, העיר שהפכה בשנים האחרונות לאחת המתויירות והמודרניות ובה מגוון רחב של אטרקציות. הבנייה בעיר היא אקלקטית עם מוטיבים צרפתיים מכיוון וחלק מהבניינים נבנו ע"י אדריכלים צרפתים או שוויצריים.

העיר בוקרשט שוכנת על שתי גדות הנהר דמבוביצה ובשולי העיר זורם נהר קולנטינה, אשר יוצר שרשרת של 9 אגמים. במרכז העיר גן ובו אגם מלאכותי.

האטרקציות המומלצות בעיר - בית הפרלמנט, ארמון המלוכה, מוזיאון הכפר, מנזר רדו וודה, האתנאום, שער הניצחון ועוד.

הזמינו עכשיו טיסה ישירה לבוקרשט העיר שוקקת החיים ובה מבחר קניות, מוזיאונים, פארקים, מבנים מפוארים, בתי קזינו ואף אזור יהודי מעניין.
 

טיסות זולות לבוקרשט – אתרים מרכזיים


טיסות לואו קוסט לבוקרשט נמצאות במרחק טיסה קצר מהארץ ומציעה מלונות נפלאים במחירים טובים, קניות עם קניונים גדולים, בילויים, אוכל מענג, מוזיאונים, גינות ופארקים ומבנים היסטוריים. אפשר לעשות סיורים רגליים או לשכור אופניים ולטייל בעיר.
 

אטרקציות בבוקרשט - מה יש לעשות בעיר?


ארמון הפרלמנט – בנייתו החלה בשנת 1935, אך נעצרה בזמן מלחמת העולם השנייה. בשנת 1983 הושלמה הבנייה שהסתיימה ב-1997. הארמון בנוי בסגנון ניאו קלאסי והוא מתנשא לגובה של 12 קומות עם 3000 חדרים שעוצבו בשיש, קריסטל, שטיחים ארוגים, ברונזה, לפדה ועץ. הארמון משמש כיום כמשכן הפרלמנט הרומני וניתן לערוך במקום סיורים מודרכים.

המוזיאון הפתוח – הוקם בשנת 1936 בפארק הרסטראו והוא מתאר את חיי הכפר ברחבי רומניה. מדובר במוזיאון עם 272 מבנים אותנטיים של בתים כפריים, חוות איכרים שעשויים בוץ או חמר, טחנות רוח, כנסיות, בתי בד ודוכני מכירה לתוצרת חקלאית.

שער הניצחון – השער הראשון נבנה בשנת 1879 מעץ ולאחר קבלת העצמאות של רומני הוא נבנה מחדש ב-1922 משיש. בשנת 1935 השער נבנה מחדש מאבן ושיש ועליו קישוטים של 40 סמלי המחוזות. השער הוא העתק מדויק של שער הניצחון הצרפתי. השער נמצא סמוך לפארק הראסטראו.

האתנאום הרומני – נבנה בשנת 1888 והוא משמש כביתה של הפילהרמונית. הבניין מעוצב בסגנון ניאו קלאסי עם כניסה מעוצבת בעמודי שיש, פיתוחי זהב ובפנים תקרה ייחודית ועליה ציורי פרסקו המספרים את ההיסטוריה של רומניה. במקום אקוסטיקה מעולה ויכולת להכיל עד 1000 מבקרים.
 

מבנים יהודים – ברחבי העיר מבחר מבנים יהודים, בתי כנסת, בית חב"ד, מוזיאון להיסטוריה יהודית, מקווה, תלמוד, חברה קדישא, 3 בתי עלמין, מקהלות, תזמורת, סופר מזון כשר, מסעדה וספרייה.

בוקרשט - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found