נגישות
 • טיסות לפריז

 • טיסה ומלון בפריז

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות לפריז ברגע האחרון

טיסות זולות לפריז

טיסות לפריז
טיסות זולות לפריז
כרטיס טיסה לפריז

מידע על חופשה והזמנת טיסות זולות לפריז

מידע על העיר פריז, מה עושים בפריז המלצות, מפת העיר ותחזית מזג האוויר

טיסות זולות לפריזבירת האורות הצרפתית ממוקמת במרחק של כ 5 שעות טיסה מנתב"ג. פריז מהווה יעד תיירותי מבוקש, הקוסם לקהלי יעד רבים. כולם מוצאים בה את מקומם, בין אם שופוהולים או חובבי אופנה עילית, גסטרונומים מושבעים, צרכני תרבות ואמנות לסוגיה, חובבי אדריכלות והיסטוריה, זוגות רומנטיים, ואף משפחות עם ילדים רעבי אטרקציות בשל היותה משופעת באתרי תיירות רבים, כדוגמת מוזיאון הלובר, השאנז אליזה, כנסיית נוטר דאם ומגדל אייפל, אשר הפך לסמלה של העיר.

מלבד אתרי החובה המוזכרים לעיל, פריז מציעה למבקריה חופשה בלתי נשכחת, הכוללת שופינג איכותי, מזון משובח (משלל בתי הקפה, המאפיות והמעדניות ועד למסעדות הגורמה), תרבות, היסטוריה, אדריכלות, אמנות ושפע של רומנטיקה פריזאית. במרחק נסיעה קצרה מהעיר ברכב או במטרו, ממוקם פארק השעשועים דיסנילנד, שבעברו כונה "יורו דיסני".

עוד מימי הביניים, היוותה פריז מרכז תרבותי ואינטלקטואלי של העולם הישן. במרכז העיר, לאורך גדות נהר הסיין, ממוקמים אתרי תיירות רבים כגון מוזיאונים, קתדרלות וכנסיות עתיקות, אנדרטאות ועוד שלל מבנים מרשימים, ביניהם גם מגדל אייפל הנודע. אזור זה הוכרז בשנת 1991 כאתר מורשת עולמית על ידי ארגון אונסקו; הממונה על החינוך, התרבות והמדע של האומות המאוחדות.


טיסה לפריז בזול - עיר של מוסיקה ואומנות


אתר חובה נוסף לחובבי התרבות ואמנות הוא בית הקברות פר לשז, בו קבורים אמנים רבים וביניהם סולן להקת הדלתות, ג'ים מוריסון, הסופר והמחזאי אוסקר וויילד, זמרת השנסונים אדית פיאף, זמרת האופרה מריה קאלאס ועוד אנשי רוח רבים. בנוסף, קיימת גם חלקה יהודית, אשר בה טמונים בני משפחת רוטשילד.

פריז שומרת על מינון נכון של ריאות ירוקות, דבר בא לידי ביטוי בריבוי הפארקים, המדשאות והגנים בעיר. המפורסמים מבין הגנים הם גני טווילרי וגני לוקסמבורג. בפאתי פריז ממוקמים שני יערות: יער בולון במערב פריז ויער ונסן במזרחה. הכניסה לגנים פתוחה לקהל הרחב ואינה כרוכה בתשלום.

 

פריז - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found