נגישות
 • טיסות למילאנו

 • טיסה ומלון במילאנו

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות למילאנו ברגע האחרון

טיסות זולות למילאנו

טיסות מילאנו

טיסה למילאנו

25/11/19 - 28/11/19
טיסות - שכר
3  לילות 
$449
טיסות מילאנו

טיסה למילאנו

21/11/19 - 25/11/19
טיסות - סדירות
 
$282
טיסות מילאנו

טיסה למילאנו

24/11/19 - 28/11/19
טיסות - סדירות
 
$217

מידע על טיסות זולות למילאנו

טיסות זולות למילאנו


טיסות זולות למילאנו אל בירת חבל לומברדיה שבצפון איטליה, אחת הערים החשובות באיטליה. בנוסף להיותה מרכז של תעשייה, אופנה, תרבות ואמנות, מילאנו מהווה צומת מרכזית לנוסעים לשווייץ, צרפת ולהרי האלפים. העיר עשירה באתרי תיירות ואתרים היסטוריים. עם זאת, גם מי ששוהה בה למשך יום אחד בלבד, יכול להספיק ולהתרשם ממיטב האטרקציות המובילות בעיר.

טיסות למילאנו תביא אתכם לעיר עם היסטוריה ארוכת שנים, אשר נשקפת מהמבנים החשובים בעיר. שיא פריחתה מתוארך לתקופת הרנסנס, כאשר הדוכסים לבית ספורצה וויסקונטי עודדו אמנים רבים להתיישב ולפעול בה.
המפורסם שבהם הוא לאונרדו דה וינצ'י. ניתן להתרשם מיצירותיו במוזיאון המדע והטכנולוגיה הקרוי על שמו וכן מהיצירה המפורסמת "הסעודה האחרונה" אשר מוצגת בחדר האוכל של המנזר הדומיניקני. בשל הביקוש הרב, מומלץ להזמין מקום כשבוע מראש.

בין אתרי החובה של מילאנו, ניתן למנות את הקתדרלה הגותית הגדולה בעולם, הדואומו, בית האופרה המפורסם בעולם, לה סקאלה ואת מצודת קסטלו ספורצסקו, המכילה מצבור מרשים של מוזיאונים חשובים וגנים מפוארים. לחובבי הקניות מומלץ לבקר בגלריה ויטוריו עמנואלה השני ולחובבי הכדורגל מובטחת חוויה של ממש בביקור במוזיאונים של הקבוצות אינטר ומילאן באצטדיון סן סירו.

בנוסף לשלל הגלריות, המוזיאונים והקתדרלות, חיי הלילה מרוכזים בעיקר בשני רובעים תוססים. האחד, רובע בררה הבוהמייני, ממוקם צפונית למרכז העיר ואילו רובע נאבילי ממוקם בלב העיר, סמוך לקתדרלה המרכזית, הדואומו.

 

טיסות לואו קוסט למילאנו - המלצות וטיפים


חוץ מכרטיסי טיסות לואו קוסט למילאנו, ניתן לקצץ בעלויות החופשה ברכישת כרטיס "מילאנו קארד" בהגיעך לעיר. כרטיס זה מקנה שלל הנחות בחנויות, מסעדות, אתרי התיירות וברשת התחבורה הציבורית של העיר. רשת התחבורה הציבורית מאוד נוחה, זולה וידידותית, והיא כוללת אוטובוסים, רכבות וחשמליות. מומלץ להימנע מנסיעה במוניות וברכבים פרטיים. אם חיפשת טיסות זולות למילאנו, הגעת אל המקום הנכון. כאן ניתן להתעדכן במגוון רחב של טיסות אשר מופעלות על ידי חברות תעופה הפועלות בקונספט של "לואו קוסט" ונוחתות בנמל התעופה הסמוך לעיר ברגמו, הממוקמת במרחק נסיעה של פחות משעה ממרכז העיר.

מילאנו - מזג אוויר

currentdayrain.png
שישי ° 7 - ° 12
rainSmall.png
sunSmall.png
rainSmall.png
 • 8-10
 • 7-8
 • 6-10