נגישות
 • טיסות לליאז'

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות לליאז'

טיסות לליאז', עיר בבלגיה, בה התושבים דוברים צרפתית. עיר תוססת עם מאפיינים צרפתיים, על גדות נהר המז. טיסות לליאז' יציעו לכם שפע של מוזיאונים, בתים עתיקים ויפים, כנסיות, מצודה, בתי קפה, מסעדות וקניות

טיסות זולות לליאז' במרחק של שעת נסיעה מבריסל, בעמק בו מתחבר נהר האורת עם נהר המז, ממוקמת העיר ליאז'.
מדובר בעיר השלישית בגודלה בבלגיה ובה מרוכזת תעשיית השוקולד הבלגי. מלבד השוקולד האיכותי, העיר עשירה בכנסיות ומבנים עתיקים, מגוון רחב של מוזיאונים, מרכזי קניות, מסעדות מעולות וחיי לילה שוקקים. בנוסף, ניתן לצאת לטיולים בגבעות המיוערות הסובבות את העיר.

לליאז' היסטוריה ארוכת שנים אשר שורשיה נעוצים בתקופת ימי הביניים. בתקופה זו היתה מרכז אינטלקטואלי ודתי חשוב ונבנו בה כנסיות רבות, חלקן עומד על תילן עד עצם היום הזה. במאה התשע עשרה הפכה למובילת תעשיית הפלדה ביבשת אירופה, דבר שהקנה לה את הכינוי "העיר הלוהטת" שהשתמר עד היום.

בשל מיקומה הגאוגרפי של העיר, חמדו אותה כובשים רבים, ביניהם ניתן למנות את האימפריה הרומית, בית הבסבורג, צרפת, ספרד וגרמניה הנאצית. על מנת להתרשם מההיסטוריה המסועפת שלה מומלץ להתחיל את הטיול בכיכר המרכזית של העיר, כיכר סן-למבר, ולקנח במדרחובים ומרכזי הקניות המקיפים אותה. מלבד המבנים העתיקים של כיכר סן למבר, מתקיים בה מגוון רחב של אירועי תרבות לאורך השנה וכן שוק חג מולד ססגוני.

בין אתרי החובה של ליאז' ניתן למנות את קתדרלת סיינט פול, כנסיית סן-ז'אק, ארמון הנסיך ההגמון, מפעל הבדולח ואל דה סן הממוקם במנזר עתיק, האוטרמז (הגדה הימנית של נהר המז) וטיפוס במעלה ארבע מאות המדרגות של מונטאז' דה ברן, המספק נקודת תצפית מרשימה על העיר והעמק.

טיסות לואו קוסט לליאז' - כל הפרטים


אם ברצונך להזמין טיסות זולות לליאז', מומלץ לתכנן את החופשה לעונות הקיץ וראשית הסתיו. בתקופה זו מתקיימים בה שלל אירועי תרבות ופסטיבלים מיוחדים. בחודש אוגוסט, למשל, מתקיימים פסטיבל אוטרמז והפסטיבל המהלך. בחודש ספטמבר אלו הם פסטיבל וולוניה ופסטיבל ימי המורשת, אשר במסגרתו אתרי תיירות רבים בעיר פתוחים לקהל הרחב ללא תשלום ואף מספקים סיורים מודרכים. גם במהלך חודש אוקטובר מתקיימים מגוון אירועים ופסטיבלים. הדרך האולטימטיבית לגלות את קסמיה היא בטיול רגלי. אגף התיירות שלה מספק למטיילים בעיר מפות מסלולים מאוירות ומיוחדות, הכוללות הסברים מפורטים ומידע כללי.

שוק חג המולד של ליאז' חל בכל שנה, מסוף נובמבר ועד סוף דצמבר ומושך אליו מיליוני מבקרים. השוק נחשב לשוק חג המולד הגדול והוותיק ב