נגישות
 • טיסות ללרנקה

 • טיסה ומלון בלרנקה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות ללרנקה ברגע האחרון

טיסות זולות ללרנקה

טיסות ללרנקה
טיסות זולות ללרנקה
טיסות לואו קוסט ללרנקה

מידע על חופשה בלרנקה

טיסות זולות ללרנקה 

אם חיפשת טיסות זולות ללרנקה, הגעת אל המקום הנכון. שדה התעופה של לרנקה נמצא במרחק של שעת טיסה אחת בלבד מישראל והוא שדה התעופה הראשי של קפריסין. כאן ניתן להתרשם ממגוון רחב של טיסות זולות ללרנקה וממנה, אשר מופעלות על ידי מיטב חברות התעופה הזולות.

לרנקה היא אחת הערים העתיקות בעולם. במרוצת ההיסטוריה ידעה לרנקה כובשים רבים ובהם היוונים, הרומאים, הפרסים, המצרים, הביזנטים, הטורקים והבריטים.

לרנקה שופעת בכנסיות ומסגדים, אתרים היסטוריים ואתרים ארכאולוגיים. בין אתרי החובה של לרנקה - הטיילת העירונית, אגם המלח, כנסיית לזרוס הקדוש, מסגד האלה סולטאן, מוזיאון פיירידס, המוזיאון הארכאולוגי ומצודת לרנקה.

במרחק נסיעה קצרה מלרנקה ממוקמות אטרקציות נוספות: סכר קלבסוס והיישוב הקדום כירוקיטיה, אשר מתוארך לשנת 6,800 לפני הספירה והוכרז כאתר מורשת עולמית.

בנוסף להיותה של לרנקה עיר בעלת היסטוריה עשירה ומרתקת, לרנקה היא יעד מושלם לחובבי החופים, הצלילה, הספורט הימי, הבילויים והשופינג. אתר הצלילה זנוביה הקרוי על שם הספינה הנורבגית הטרופה בקרקעית הים, נחשבת בין הספינות הטרופות היפות ביותר בעולם.

ניתן להתרשם מהספינה ומשאר אתרי הצלילה המרהיבים גם ברכישת כרטיס לצוללת התיירים. בנוסף לצלילה ולשלל תחומי הספורט הימי בחופי לרנקה, מומלץ לבקר בשוק הדגים שבנמל, המתקיים כמעט בכל בוקר.

לרנקה משלבת באופן מושלם בין היסטוריה עשירה, חופים יפים וספורט ימי, מגוון רחב של אפשרויות, שופינג וחיי לילה תוססים. מרבית מקומות הבילוי של לרנקה ממוקמים באזור הטיילת ובשדרה המרכזית.

ענף התיירות של לרנקה נמצא בתנופה בשנים האחרונות. בשל כך, לשכת התיירות המקומית מפיקה סיורים רגליים מדי יום המיועדים לתיירים הלנים במלונות העיר.

בלרנקה חיה קהילה יהודית קטנה. לפני שנים ספורות נחנך בה בית הכנסת היחיד של קפריסין.


טיסות זולות ללרנקה - אודות היעד


בנוסף לרכישת טיסות זולות ללרנקה וממנה, על מנת להוזיל את עלויות החופשה מומלץ ללון במלונות הזולים הממוקמים במרכז העיר. כמו כן מומלץ להשתמש במערכת התחבורה הציבורית הידידותית והנגישה. ניתן לרכוש כרטיס יומי, שבועי או חודשי.

לרנקה - מזג אוויר

currentdayrain.png
שני °
Not Found