נגישות
 • טיסות לקייב

 • טיסה ומלון בקייב

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות לקייב ברגע האחרון

טיסות זולות לקייב

טיסות לקייב

טיסה לקייב

03/10/21 - 07/10/21
טיסות - סדירות
 
$310
כרטיס טיסה לקייב

טיסה לקייב

03/10/21 - 06/10/21
טיסות - סדירות
 
$341
טיסות ישירות לקייב

טיסה ישירה לקייב

23/9/21 - 27/9/21
טיסות - סדירות
 
$376

מידע על חופשה בקייב

טיסות זולות לקייב


קייב נוסדה בין המאה החמישית למאה השישית לספירה. במהלך ההיסטוריה ידעה העיר תהפוכות, כיבושים, מלחמות ואסונות רבים. ההיסטוריה הענפה והמרתקת שלה נשקפת מהמבנים העתיקים הרבים שבעיר. לצד האדריכלות חסרת החן של תקופת הקומוניזם, ניתן למצוא מבנים עתיקים (שניים מהם, קתדרלת סופיה הקדושה ולווארת קייב-פצ'רשק הוכרזו כאתרי מורשת עולמית) ומבנים בסגנון מודרני. העיר ממוקמת על גדות נהר הדנייפר ותנאי השטח שלה הם הרריים ומוקפים ביערות. גם בתחומי העיר עצמה ניתן למצוא שלל גנים ופארקים מושקעים ורחבי ידיים, כדוגמת פארק מרינסקי, הגנים הבוטניים ופארק ידידות העמים.

קייב היא בירת התרבות האוקראינית והיא מציעה לנופשים בה מגוון מרשים של מוזיאונים ואתרי תרבות. בין המוזיאונים המומלצים שלה כדאי לבקר במוזיאון המלחמה הפטריוטי הגדול, אשר כולל תצוגה מרשימה של כלי נשק מכל התקופות, ובמוזיאון צ'רנוביל המוקדש לאסון שפקד את העיר בשנות התשעים ולסכנות הטמונות באנרגיה גרעינית.

על אף היותה מאוכלסת באוליגרכים רבים, קייב אינה יעד יקר לתיירים. אם רכשת טיסות זולות לקייב, מומלץ להיעזר בשירותי התחבורה הציבורית ולהימנע מנסיעה ברכב פרטי. עם זאת, גם נסיעה במוניות אינה יקרה יחסית לערים אחרות באירופה. גם תעריפי הכניסה למוזיאונים, לאטרקציות ולאתרי תיירות אינם יקרים, ובחלקם פתוחים לקהל הרחב ללא תשלום. אם חיפשת טיסה זולה לקייב הגעת אל המקום הנכון. כאן ניתן למצוא במהירות מגוון רחב של טיסות זולות המשווקות על ידי מיטב חברות התעופה הזולות.

טיסות ישירות לקייב - הקשר היהודי


קייב הייתה מרכז חשוב של הקהילה היהודית בגולה והיא מוזכרת בכתבים המתוארכים למאה העשירית. הקהילה היהודית בה אשר סבלה מאנטישמיות ומאבדות כבדות במלחמת העולם השניה, מונצחת באנדרטה בבאבי-יאר. כיום, היהודים חיים בשתי קהילות: קהילת חב"ד וקהילת קרלין. במרחק נסיעה קלה ממוקמת העיירה אומן, אשר בתחומה קבור רבי נחמן מברסלב. המקום מהווה יעד אטרקטיבי ליהודים דתיים, במיוחד בתקופת ראש השנה העברי. עם עלייתו של קבר הרב כיעד למאמינים, קמה באומן קהילה יהודית דתית קטנה ונפתחו עסקים רבים המשווקים מזון כשר למהדרין. 

קייב - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found