נגישות
 • טיסות לאיסטנבול

 • טיסה ומלון באיסטנבול

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות לאיסטנבול ברגע האחרון

טיסות זולות לאיסטנבול

טיסות זולות לאיסטנבול

טיסה לאיסטנבול

31/10/21 - 04/11/21
טיסות - סדירות
 
$234
טיסות זולות לאיסטנבול

טיסה לאיסטנבול

31/10/21 - 04/11/21
טיסות - סדירות
 
$234
טיסות ישירות לאיסטנבול

טיסה לאיסטנבול

04/11/21 - 08/11/21
טיסות - סדירות
 
$234

מידע על חופשה באיסטנבול

טיסות זולות לאיסטנבול



טיסה מתל אביב לאיסטנבול אורכת כשעתיים בלבד. השילוב של הקירבה הגיאוגרפית והתרבותית, יחד עם שפע האטרקציות המותאמות לכל קהלי היעד והמחירים הנוחים הפכו את טורקיה ואיסטנבול בפרט, לאחד היעדים הפופולריים בקרב המטיילים הישראלים. מדובר בעיר הגדולה ביותר בטורקיה, היא שופעת בטיילות, שווקים, פארקים ציבוריים, מבנים ואתרים בעלי חשיבות היסטורית ותרבותית, אשר מספקים בילוי מהנה וממושך למטיילים בעיר.

איסטנבול היא העיר היחידה בעולם החולשת על שתי יבשות, אסיה ואירופה. ואכן, השילוב בין מזרח ומערב ניכר בכל פינה בעיר. בשל מיקומה הגאוגרפי והיותה גשר בין יבשתי, כובשים רבים חמדו את העיר לאורך ההיסטוריה. ההלניסטים, הרומאים, הביזנטים, הצלבנים והאימפריה העותומנית – כולם הותירו את חותמם על העיר הקדומה. הרובע ההיסטורי זכה להגדרת אתר מורשת עולמית על ידי ארגון אונסקו של האומות המאוחדות, כבר בשנת 1985. כיום, העיר נכללת ברשימת ערי המיליונים, ערים שאוכלוסייתם עולה על מיליון תושבים.

איסטנבול מציעה למטייל חופשה המשלבת בין מזרח ומערב ובין העתיק למודרני. בין האטרקציות החשובות ניתן למנות את המוזיאונים ובראשם את המוזיאון לארכאולוגיה, מוזיאון הפסיפס ואת איה סופיה, ארמונות העיר (דולמאבהצ'ה, טופקאפי, ביילרביי והארמון השקוע), המסגדים, וכן טירת שבע המגדלים, מגדל גאלטה והטונל. חיי הלילה השוקקים מרוכזים בעיקר בכיכר טקסים וברחוב איסתיקלאל. בנוסף, אסור לפספס את חוויית הקניות בשוק "הבזאר הגדול" ואת השייט לאורך מיצרי הבוספורוס.

טיסות לאיסטנבול - טיפים והמלצות


ריכזנו לנוחיותך מידע מפורט ומלא אודות חברות התעופה המשווקות טיסות לאיסטנבול וממנה. חברות התעופה דרכן ניתן להשיג טיסות זולות הן חברות הלואו-קוסט, בהן הלקוח משלם אך ורק על הטיסה. כל השירותים הנוספים (מזון ומשקאות, למשל) ניתנים בתוספת תשלום. כשמדובר בטיסה כה קצרה, הרווח כולו שלך. בנוסף לרכישת טיסה זולה לאיסטנבול, ישנן דרכים נוספות לחוות את העיר במינימום הוצאות. אתרי תיירות רבים פותחים את שעריהם לקהל הרחב ללא תשלום, ביניהם ניתן למנות את המסגד הכחול (המכונה בפי התושבים "המסגד של סולטן אחמד") ואת מוזיאון פלורנס ניינטינגייל, מקום עבודתה של האחות המפורסמת בזמן מלחמת קרים. למרות שהכניסה למוזיאון חופשית, יש להזמין מקום מראש.

מעטה השלג המעטר את גגות המבנים וכיפות המסגדים, מוסיף נופך אגדי לנופי איסטנבול. מרבית אתרי התיירות בעיר מקורים ומחוממים וביניהם הבזאר הגדול, המסגדים, הארמונות והמוזיאונים. מומלץ לבקר בבתי הנרגילות הממוקמים ליד תחנת טופהאנה, או באחד החמאמים שבעיר העתיקה וליהנות מחוויה טורקית אותנטית. לא לוותר על טיול בקניון של רובע לבנט ובמרכז הקניות והבילויים של הרובע היוקרתי נישנטאשי. הפאבים, המסעדות והחנויות בכיכר טקסים ורחוב איסתיקלאל הם הלב הפועם של סצנת הבילויים.

לאוהבי האתגרים מומלץ לצאת מהעיר אל הטבע וליהנות מטראקים מושלגים בהרי אלאדלאר, עמק קפדוקיה והרי הטאורוס, או לנפוש באתרי הסקי והספא בקרפטא ואולודה, הממוקמים בסמוך לעיר.

 

איסטנבול - מזג אוויר

currentdayrain.png
שלישי °
Not Found