נגישות
 • טיסות לבוסטון

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לבוסטון

טיסות ישירות לבוסטון מזמינים עם המרכז הישראלי לטיסות לואו קוסט

טיסות לבוסטון

טיסה לבוסטון

07/3/21 - 14/3/21
טיסות - סדירות
 
$704
טיסות ישירות לבוסטון

טיסה ישירה לבוסטון

16/3/21 - 23/3/21
טיסות - סדירות
 
$759
טיסות זולות לבוסטון

טיסה לבוסטון

03/3/21 - 10/3/21
טיסות - סדירות
 
$697

טיסות לבוסטון - ארה"ב


בוסטון, מסצ'וסטס, שוכנת לחופה המזרחי של ארה"ב. מרכז העיר הוא חצי אי המוקף ע"י מפרץ מסצ'וסטס ומפרץ בק, רוב אזור המפרץ בנוי על שטחים יובשו מהים והחומר מילוי היה מאדמות הגבעות של בוסטון. השכונות של העיר שונות באופיין אחת מהשנייה. בוסטון הייתה בעבר עיר נמל חשובה והאתרים ההיסטוריים שלה מציינים מאבקים חשובים בהיסטוריה של ארה"ב.

בבוסטון אטרקציות רבות ובעיקר אתרים היסטוריים חשובים שמומלץ ללכת לראות ולשמוע על ההיסטוריה שלהם, רובם נמצאים לאורך "שביל החרות", שמתחיל במרכז המבקרים ליד הפארק המרכזי ומסתיימים באנדרטת גבעת בנקר. בקרבת העיר אוניברסיטאות חשובות שמשפיעות על האופי התרבותי של העיר, בתוך העיר תיאטראות רבות, בית אופרה, מרכז לאומנויות, תזמורת, מוזיאונים מעניינים ועוד.

בין האטרקציות המעניינות – המוזיאון לאמנות, מוזיאון המדע, מוזיאון הילדים, האקווריום, גבעת ביקון, הספרייה הציבורית, בוסטון קומון, הכנסייה הצפונית הישנה ועוד.

הזמינו עוד היום טיסה זולה לבוסטון ובואו לסיור בעקבות האירועים החשובים שקרו בהיסטוריה של ארה"ב, תבלו במסעדות הטעימות ותחוו את העיר ברגליים.
 

טיסות זולות לבוסטון – אתרים מרכזיים


בוסטון, היא אחת הערים החשובות בהיסטוריה של ארה"ב. ברחבי העיר מבחר מבנים היסטוריים חשובים, מוזיאונים מרשימים, לחובבי התרבות מבחר של תיאטראות ומרכז אומנויות