נגישות
 • טיסות לבאזל

 • טיסה ומלון בבאזל
 • מלונות בבאזל

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות זולות לבאזל ברגע האחרון

טיסות לואו קוסט לבאזל מזמינים עם המרכז הישראלי לטיסות לואו קוסט

טיסות לואו קוסט זולות לבאזל

טיסות באזל

טיסה לבאזל

04/11/21 - 08/11/21
טיסות - סדירות
 
$323
טיסות באזל

טיסה זולה לבאזל

07/11/21 - 11/11/21
טיסות - סדירות
 
$323
טיסות באזל

טיסה לבאזל

07/11/21 - 11/11/21
טיסות - סדירות
 
$323

טיסות זולות לבאזל


טיסות זולות לבאזל מביאות מטיילים רבים המגיעים לבאזל בפעם הראשונה בחייהם, מפספסים את האטרקציה האיכותית ביותר בעיר ומקבלים רושם מוטעה. על מנת לחוות את הפנינה האמיתית שלה מומלץ לערוך טיול בסמטאות הצרות של אלטשטאדט, העיר העתיקה. העיר העתיקה אמנם סגורה למעבר כלי רכב, אך לטראם של באזל ישנן שתי תחנות בפאתי הרובע (פישמארקט ומארקטפלאץ) אשר מהן ניתן להתחיל סיור רגלי. לתשומת לבך, מומלץ להיעזר במדריך תיירים מקומי ולהתרשם מהסיפורים שמאחורי המבנים העתיקים, אשר בחלקם מתוארכים למאה השלוש עשרה.

מלבד הטיולים בעיר העתיקה, המכילה מבנים מרשימים, כנסיות עתיקות וכארבעים מוזיאונים, באזל מציעה למבקריה עוד מגוון רחב של אטרקציות. מבין האטרקציות החשובות, ניתן למנות את הגנים והפארקים המוריקים (מומלץ לערוך פיקניק גבינות ויין), גן החיות העירוני, שיט בספינה או במעבורת על נהר הריין בשילוב של סיור בעמק סיינט אלבן שלגדותיו, בית העירייה הצבעוני המכונה "ראטהאוס” והמזרקה של ג'ון טינגוולי בכיכר התאטרון. בעונת החורף הקרה, מי המזרקה קופאים בעודם באוויר.

למרות שפע הפסטיבלים והאירועים המיוחדים המתקיימים דרך קבע בחודשי החורף, התקופה המומלצת למטייל הישראלי בשווייץ היא עונות הקיץ והסתיו. ליתר דיוק, מאמצע מאי עד סוף יוני ומאמצע אוגוסט עד סוף אוקטובר. העיר ממוקמת בעמק מוקף הרים, מאופיינת בטמפרטורה גבוהה יחסית לשאר ערי שוויץ ולילות הקיץ נוטים להיות חמים במיוחד.

ברשת האינטרנט קיים היצע אדיר של טיסות זולות לבאזל. לנוחיותך, ריכזנו באתר מידע מפורט ומלא אודות חברות הלואו קוסט המשווקות טיסות לשוויץ. בפעם הראשונה, המידע אודות טיסות אלה נגיש גם בשפה העברית.

האסוציאציה הראשונה של כל ישראלי בהקשר של בזל, היא התמונה המפורסמת של בנימין זאב הרצל במרפסת מלון שלושת המלכים. האסוציאציה השנייה היא בדרך כלל המשפט "בבאזל יי