נגישות
 • טיסות לבנגקוק

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לבנגקוק

טיסות לבנגקוק מזמינים עם המרכז הישראלי לטיסות

טיסות לבנגקוק

טיסה לבנגקוק

04/2/21 - 11/2/21
טיסות - סדירות
 
$856
טיסות זולות לבנגקוק

טיסה לבנגקוק

24/1/21 - 31/1/21
טיסות - סדירות
 
$836
טיסות ישירות לבנגקוק

טיסה ישירה לבנגקוק

24/1/21 - 30/1/21
טיסות - סדירות
 
$836

טיסות לבנגקוק - תאילנד


בנגקוק, בירת תאילנד היא יעד תיירותי אהוב על המטיילים מכל העולם. בנגקוק ממוקמת קרוב למפרץ תאילנד ורובה בנויה, היא משלבת מודרניות ודינמיות עם תרבות תאילנדית מסורתית.

בנגקוק אומנם משמשת תחנת יציאה לשאר המקומות בתאילנד או למדינות אחרות, אבל יש בה מבחר רב של אטרקציות מעניינות שכדאי לבלות בעיר כמה ימים – ארמון המלך, מקדשים בודהיסטיים רבים, שווקים מעניינים, התיאטרון הלאומי, המוזיאון הלאומי, מרכזי קניות גדולים ומושכים ומבחר פארקים ירוקים. בעיר יושבים גם כל מוסדות השלטון.

מזג האוויר טרופי עם גשמים שיכולים לרדת בכל עונה. למרות שבנגקוק היא עיר אורבנית עם מגדלים, ישנן בעיר ריאות ירוקות רבות ובמיוחד פארק יער ענק, המשתרע על למעלה מ-50 ק"מ.
הזמינו עוד היום טיסה זולה לבנגקוק ובואו ליהנות מבתי המלון המפנקים, לעשות קניות בקניונים הגדולים או לטייל בשווקים, לראות את האטרקציות המעניינות ולאכול את האוכל המופלא שנמצא בכל מקום ובזול.

טיסות זולות לבנגקוק – אתרים מרכזיים


בנגקוק עיר הבירה של תאילנד היא תחנת ביניים למטיילים, אבל גם עיר שכדאי להסתובב בה ולראות את היופי שלה, אם זה ארמון המלך והבניינים שנמצאים במתחם, המקדשים המושקעים עם הבודהות העצומות, הקניונים הגדולים שמציעים מבחר רב של קניות מכל סוג או השווקים העמוסים שמציעים סחורה זולה.

האטרקציות המרכזיות בעיר– ארמון המלך – הארמון עצמו נבנה בשנת 1782 והוא מורכב ממספר מבנים מעוצבים. הבניינים כוללים את מוזיאון הנשקים המלכותי, הסטופה המוזהבת עם שרידי בודהה, ספרייה עם כתבי קודש, הפנתאון המלכותי עם פסלי המלכים, מקדשים ובניינים חשובים נוספים. הארמון אינו