חבילות נופש לצעירים

דילים לצעירים

חבילות נופש לצעירים

דילים לצעירים לבורגס

דילים לצעירים לבורגס

בין התאריכים, 04.07 - 11.07
MERIDIAN HOTEL
7  לילות ארוחת בוקר העברות
דילים לצעירים לכרתים

דילים לצעירים לכרתים

בין התאריכים, 20.06 - 27.06
HERMES HOTEL MALIA
7  לילות לינה בלבד העברות
באישור מיידי
$637
להזמנה מחיר לאדם בהרכב זוג
דילים לצעירים לקוס

דילים לצעירים לקוס

בין התאריכים, 23.06 - 30.06
ASTRON
7  לילות ארוחת בוקר העברות
דילים לצעירים לקוסטה ברווה

דילים לצעירים לקוסטה ברווה

בין התאריכים, 27.06 - 01.07
AR DOSJOIMI
4  לילות לינה בלבד העברות

דילים לצעירים

בעולם יש מבחר יעדים רב שמושכים קהל צעיר אם זה לפני צבא / אחרי צבא או בתקופת הלימודים באוניברסיטה. רוב היעדים נמצאים במרחק לא רב מהארץ והם מציעים בתי מלון מוזלים, אכסניות, מבחר אטרקציות עם פעילויות מים וחיי לילה תוססים.

החודשים בהם הצעירים בוחרים לטוס הם חודשי הקיץ בהם יש חבילות נופש מותאמות ומוזלות, המבחר גדול, יש להם חופשות מהאוניברסיטה וכמובן שמש וים מוצעים לכולם.

עכשיו, כל מה שנשאר להם לבחור הוא את יעד הטיול – אם זה החופים הנעימים של יוון, מסיבות חוף באיביזה או באיה נאפה, חופשי ומותר באמסטרדם, ברים ומשחקי כדורגל בלונדון , הכול פתוח והאפשרויות רבות.

רוב הצעירים נוסעים בקבוצות של חברים ואפשר למצוא אכסניות שמתאימות לכמה אנשים במחירים מוזלים. מבחר החבילות המוצעות כוללות טיסה, מלון או אכסניה ושירות הסעה למלון. לקהל הצעיר פחות חשוב באיזה מלון הוא ישן אלא האקשן בחופים ובמועדונים.

הקהל הצעיר אוהב מסיבות, חופים עם פעילויות ימיות כמו אופנועי ים, גלישת גלים או מסיבות חוף שנמשכות עד אור הבוקר, ברים מוזלים, חנויות זולות ואוכל רחוב.

להלן מבחר יעדים המוצעים לטיול צעירים – איביזה, בירת המסיבות והחופים, זקינטוס ביוון, חופים לבנים וסצנת מועדונים, בורגס בולגריה, בתי מלון, קלאבים ואטרקציות ספורט ומים, מליה כרתים, מלונות זולים, חופים עמוסים ומסיבות עד אור הבוקר, איה נאפה קפריסין, חופים מרהיבים, חיי לילה מגוונים וספורט אתגרי.

דילים ברגע האחרון לצעירים