נגישות
 • דילים למדריד

 • חבילות נופש למדריד

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

דילים למדריד ברגע האחרון

חבילות נופש זולות למדריד

דילים למדריד
חבילות נופש למדריד
חופשה במדריד טיסה ומלון

חבילות נופש למדריד 

מדריד, עיר הבירה של ספרד ומקום מושבם של המלך, הממשלה, הפרלמנט ובית המשפט העליון. בעבר הייתה מדריד בירת האימפריה הספרדית והצטברו בה אוצרות אומנות רבים המוצגים במוזיאונים ברחבי העיר.

בעיר מבחר אתרים היסטוריים תרבותיים חשובים – ארמון המלוכה, התיאטרון המלכותי, גני פרקה דל בואן רטירו, הספרייה הלאומית ומבחר גדול של מוזיאונים - המוזיאון הלאומי לארכיאולוגיה, מוזיאון פארדו, ראינה סופיה, מוזיאון האקדמיה הלאומית לאומנות יפה, מוזיאון אמריקה, מוזיאון סורויה,  מוזיאון לסארו גלדיאנו, המוזיאון הלאומי להיסטוריה של הטבע ועוד.

במדריד שטחים ירוקים ופארקים והיא אחת הערים עם היחס הגדול ביותר של שטחים ירוקים לאדם. בין הפארקים במדריד אפשר למנות את – פארק בואן רטירו וקאסה דה קאמפו. מדריד מארחת ירידים ותערוכות, פסטיבלים,  שבוע האופנה מפורסם בעיר בשל היותה מרכז אופנה עיקרי באירופה, כמו כן בעיר זירת מלחמות השוורים הגדולה בספרד.
 

דילים למדריד – אתרים מומלצים


מוזיאון פראדו– המוזיאון נפתח בשנת 1819 והתבסס בהתחלה על אוסף משפחת המלוכה הספרדית. כיום המוזיאון נחשב לאחד החשובים בעולם והוא מציג יצירות אומנות מהעת העתיקה ועד המאה ה-19 מארמונות מלכי ספרד.  

במוזיאון 6000 ציורים בסגנונות רנסנס איטלקי, אמנות הצפון וציורים של ציירי החצר הספרדים – טיציאן, רובנס, ברוייגל, וורמיר, ואן דייק, בוש, ולסקז, גויה, אל גרקו ועוד. במוזיאון גם חפצי אומנות, פסלים ורישומים. מלבד התערוכות הקבועות במוזיאון גם תערוכות מתחלפות עם יצירות אומנות ממוזיאונים אחרים ברחבי העולם.

כיכר מאיור– הכיכר מרכזית ומפורסמת במדריד. היא נבנתה בשנת 1619 ע"י פיליפ ה-3 ופסל בדמותו מוצג במרכז הכיכר. אורכה 129 מטר ורוחבה 94 מטר והיא מוקפת בנייני מגורים, מסעדות, בארים, בפינה הדרום מערבית נמצא בית הכלא של חצר המלכות שמשמש היום את משרד החוץ הספרדי, סמטאות צרות יוצאות ממנה ובשעות הלילה מוזיקת פלמנקו וריחות האוכל עולים מכל פינה.

בעבר נערכו בכיכר מלחמות שוורים, הוצאות להורג, שווקים, משחקי כדורגל, טקסי קבלת פנים ועוד.

ארמון המלוכה– מעונה הרשמי של משפחת המלוכה של ספרד במדריד ומשמש בעיקר לטקסים לאומיים. הארמון הוקם במאה ה-9 על חורבות מצודת אלקזאר. בארמון 3418 חדרים וחלקם פתוחים לקהל הרחב. בבנייה ועיצוב החדרים השתמשו בחומרים יוקרתיים ובארמון מוצגות יצירות אומנות של אמ