נגישות
 • דילים לאנטליה

 • חבילות נופש זולות לאנטליה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

דילים לאנטליה ברגע האחרון

חבילות נופש לאנטליה

חבילות נופש לאנטליה
דילים לאנטליה
נופש באנטליה

חבילות נופש לאנטליה


אנטליה, עיר נופש הנמצאת לחופי הים התיכון בדרום טורקיה. העיר ממוקמת על מצוק בגובה של 35 מטר, במרכזו של מישור פמפיליה שמוקף בהרי הטאורוס.

אנטליה היא בירת התיירות של טורקיה עם מבחר גדול של בתי מלון, אתרי נופש של הכול כלול, חופים נקיים ויפים, חורשות עצי זית והדרים, מטעי בננות, אווירת נופש ושמש מלטפת ונעימה רוב השנה.

בעיר אפשר למצוא מבחר אטרקציות, מוזיאונים – המוזיאון הארכיאולוגי, מוזיאון הקרמיקה, רחובות מיוחדים, מבנים קדומים, עיר עתיקה ובה המבנה המפורסם "הצריח המחורץ" וטיילת נעימה, מגדל השעון, שער אדריאנוס, מפלים ונחלים, פארק עם אמות מים קדומות ואטרקציות לילדים.
 

דילים לאנטליה – אתרים מומלצים 


קאליצ'י העיר העתיקה
העיר העתיקה של אנטליה, שהיה המרכז בתקופות קדומות. בעיר טיילת נעימה, רחובות מפותלים, בתים ישנים וציוריים, חומות אבן מקיפות אותה, מלונות בוטיק קטנים, פנסיונים ואווירה של שקט. הכניסה העיקרית לעיר העתיקה היא דרך שער אדריאנוס.
בעיר העתיקה מבנים עתיקים וחשובים  כמו הצריח המחורץ / הצריח השבור – מסגד עתיק מהתקופה הסלוג'וקית שנבנה במקור כמקדש רומי במאה ה-2 לספירה. בשנת 600 הסבו אותו לכנסייה ביזנטית אך היא ניזוקה קשה ובשנת 900 שופצה ותוקנה והוסבה למסגד.  בשנת 1361 הוסיפו למסגד צריח. בשנת 1846 נשרף המסגד, אך הצריח לא נפגע ונשאר עומד במלוא הדרו זכר לתקופה.

מגדל השעון– מגדל בכניסה לעיר העתיקה.

שער אדריאנוס– שער עתיק מהתקופה הרומית הבנוי משלוש קשתות. השער הוקם לכבודו של הקיסר הרומי אדריאנוס שביקר בעיר בשנת 130 לפני הספירה. מכיוון וחומות העיר היו מחוץ לשער, הצליח השער להשתמר במשך השנים והוא נחשף רק לאחר שהחומות נשברו.

מסגד אלעדין / יבלי מינאר– אחד המבנים הראשונים האסלאמיים שנבנו בעיר. בנייתו החלה בשנת 1230 , אך הוא הושלם רק בשנת 1373. למסגד צריח בגובה של 38 מטרים עם אריחים כחולים כהים והוא נשען על בסיס אבן מרובע. כיום נמצא במבנה מוזיאון האתנוגרפיה שהוקם בשנת 1974 והוא כולל כלי מטבח שונים, בגדים, רקמות, שטיחים, נולים, גרביים ועוד.

המוזיאון לארכיאולוגיה– מוזיאון גדול ומקיף על השרידים שנמצאו באזור אנטליה. השרידים מגיעים מתקופות שונות – מתקופת הברונזה ועד היום. במוזיאון גם גן פסלים רומי ובית קפה. המוזיאון פתוח בכל יום. במוזיאון 13 אולמות תצוגה וגלריה פתוחה ומעל 5000 עבודות שונות.

מוזיאון הקרמיקה– נמצא גם הוא בעיר העתיקה בבית עותומני עתיק מוקף בגן. במוזיאון תערוכות קרמיקה מתקופות שונות וספרייה ציבורית.
באנטליה אפשר למצוא גם נחל ומפלים, שמורות טבע ופארק עם קניון גדול – נחל דודן ומפלי דודן, מפלי קורשנלו, קניון עם נהר קופרולו עם אמות מים רומי