טיסה לסן חוסה קוסטה ריקה

טיסה ומלון לסן חוסה קוסטה ריקה

טיסות זולות לסן חוסה - קוסטה ריקה

טיסה לקוסטה ריקה

טיסה לקוסטה ריקה

בין התאריכים, 19.06 - 03.07
טיסה סדירה
IBERIA
טיסה לסן חוסה

טיסה לסן חוסה

בין התאריכים, 19.06 - 03.07
טיסה סדירה
IBERIA
טיסה לסן חוסה קוסטה ריקה

טיסה לסן חוסה קוסטה ריקה

בין התאריכים, 29.06 - 15.07
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסה זולה לקוסטה ריקה

טיסה זולה לקוסטה ריקה

בין התאריכים, 30.06 - 12.07
טיסה סדירה
IBERIA

טיסות זולות לקוסטה ריקה - סן חוזה

טיסות זולות לקוסטה ריקה אל העיר סן חוסה, עיר הבירה של קוסטה ריקה שיושבת בעמק המרכזי ומוקפת הרים. מדובר גם בעיר המרכזית שכל הכבישים הראשיים במדינה יוצאים או מגיעים אליה. העיר שוכנת במרכז עמק וסביבה הרי הטלמנקה מדרום והרי געש מצפון.

האדריכלות השולטת בעיר היא קולוניאלית ספרדית ובין המבנים המרכזיים בעיר – התיאטרון הלאומי. העיר מציעה מבחר גדול של אטרקציות, מרכזי קניות, רשתות מזון מהיר, מוזיאונים, שווקים ססגוניים, פארקים, כיכרות, אגמים, מזרקות, פסלים, מועדונים וברים ועוד כל כך הרבה.

האטרקציות המומלצות בעיר – מוזיאון הזהב, מוזיאון אבן הירקן, גן החיות, האוניברסיטה העתיקה, גלריות עם אומנות מקומית ועוד.

הזמינו עוד היום טיסה מוזלת לסן חוזה ובוא לראות את העיר המקסימה, סצנת האמנות המתפתחת ולצאת לטיולים בסביבה ולראות את הרכסים הירוקים והיערות המפורסמים.

טיסות לואו קוסט לקוסטה ריקה – אטרקציות מרכזיות

סן חוסה, עיר הבירה של קוסטה ריקה מציעה מבחר גדול של אטרקציות, מבנים מעניינים, טיולי טבע, הרי געש, חופים נעימים, פעילויות אתגריות ואוכל טעים. למטיילים בעיר מוצעים מוזיאונים, סצנת אומנות מתפתחת, ארכיטקטורה חדשה, פארקים נקיים והיסטוריה עתיקת שנים.

האטרקציות המעניינות והמומלצות – פארק לה סבנה, התיאטרון הלאומי, הקתדרלה, המוזיאון הלאומי, מוזיאון הזהב, המוזיאון לאומנות, גן הפרפרים, מוזיאון הילדים, גני לנקסטר ועוד כל כך הרבה מה לראות, רק להזמין טיסה.

מוזיאונים - המוזיאון הלאומי – במוזיאון אוסף מרשים של אוצרות מהתקופה הפרה קולומביאנית ועד ימינו. אבני חן מלפני 2500 שנה, תכשיטים, פריטים ארכיאולוגיים וגן וחומה שמקיפה אותו. המוזיאון לאמנות – תערוכות זמניות וקבועות המגלגלים את סיפורה של האמנות המקומית עם פסלים, ציורים וצילומים, במוזיאון גם גן פסלים. מוזיאון הילדים – מוזיאון אינטראקטיבי שמזמין את הילדים לקחת חלק ביצירת מוזיקה עם ריקוד ורקיעת רגליים, עוד במוזיאון סימולציה של רעידת אדמה, מייצגים של מדע, גאוגרפיה ועוד.

גן הפרפרים – ספירוגירה – גן נעים עם בית קפה, מדשאות למנוחה וזנים שונים של פרפרים. התיאטרון הלאומי – המבנה המרשים ביותר בעיר שנבנה בשנת 1897. בתיאטרון אפשר ליהנות מהצגות שונות, בלט, אופרה ואף לראות יצירות אומנות. גן החיות - גן עם מגוון של בעלי חיים וכן גן בוטני עם צמחים שונים.