טיסה לסן חוסה קוסטה ריקה

טיסה ומלון לסן חוסה קוסטה ריקה

טיסות זולות לסן חוסה - קוסטה ריקה

טיסה לסן חוסה

טיסה לסן חוסה

$1,432 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 03/3/24 - 06/3/24
טיסה סדירה
IBERIA
אישור מיידי
טיסה לקוסטה ריקה

טיסה לקוסטה ריקה

$1,906 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 07/3/24 - 14/3/24
טיסה סדירה
EL-AL
אישור מיידי
טיסה לסן חוסה קוסטה ריקה

טיסה לסן חוסה קוסטה ריקה

$1,524 מחיר לאדם
הזמן
בין התאריכים, 05/3/24 - 12/3/24
טיסת LOW COST
AIR FRANCE
אישור מיידי

טיסות זולות לקוסטה ריקה - סן חוזה

טיסות זולות לקוסטה ריקה אל העיר סן חוסה, עיר הבירה של קוסטה ריקה שיושבת בעמק המרכזי ומוקפת הרים. מדובר גם בעיר המרכזית שכל הכבישים הראשיים במדינה יוצאים או מגיעים אליה. העיר שוכנת במרכז עמק וסביבה הרי הטלמנקה מדרום והרי געש מצפון.

האדריכלות השולטת בעיר היא קולוניאלית ספרדית ובין המבנים המרכזיים בעיר – התיאטרון הלאומי. העיר מציעה מבחר גדול של אטרקציות, מרכזי קניות, רשתות מזון מהיר, מוזיאונים, שווקים ססגוניים, פארקים, כיכרות, אגמים, מזרקות, פסלים, מועדונים וברים ועוד כל כך הרבה.

האטרקציות המומלצות בעיר – מוזיאון הזהב, מוזיאון אבן הירקן, גן החיות, האוניברסיטה העתיקה, גלריות עם אומנות מקומית ועוד.

הזמינו עוד היום טיסה מוזלת לסן חוזה ובוא לראות את העיר המקסימה, סצנת האמנות המתפתחת ולצאת לטיולים בסביבה ולראות את הרכסים הירוקים והיערות המפורסמים.

טיסות לואו קוסט לקוסטה ריקה – אטרקציות מרכזיות

סן חוסה, עיר הבירה של קוסטה ריקה מציעה מבחר גדול של אטרקציות, מבנים מעניינים, טיולי טבע, הרי געש, חופים נעימים, פעילויות אתגריות ואוכל טעים. למטיילים בעיר מוצעים מוזיאונים, סצנת אומנות מתפתחת, ארכיטקטורה חדשה, פארקים נקיים והיסטוריה עתיקת שנים.

האטרקציות המעניינות והמומלצות – פארק לה סבנה, התיאטרון הלאומי, הקתדרלה, המוזיאון הלאומי, מוזיאון הזהב, המוזיאון לאומנות, גן הפרפרים, מוזיאון הילדים, גני לנקסטר ועוד כל כך הרבה מה לראות, רק להזמין טיסה.

מוזיאונים - המוזיאון הלאומי – במוזיאון אוסף מרשים של אוצרות מהתקופה הפרה קולומביאנית ועד ימינו. אבני חן מלפני 2500 שנה, תכשיטים, פריטים ארכיאולוגיים וגן וחומה שמקיפה אותו. המוזיאון לאמנות – תערוכות זמניות וקבועות המגלגלים את סיפורה של האמנות המקומית עם פסלים, ציורים וצילומים, במוזיאון גם גן פסלים. מוזיאון הילדים – מוזיאון אינטראקטיבי שמזמין את הילדים לקחת חלק ביצירת מוזיקה עם ריקוד ורקיעת רגליים, עוד במוזיאון סימולציה של רעידת אדמה, מייצגים של מדע, גאוגרפיה ועוד.

גן הפרפרים – ספירוגירה – גן נעים עם בית קפה, מדשאות למנוחה וזנים שונים של פרפרים. התיאטרון הלאומי – המבנה המרשים ביותר בעיר שנבנה בשנת 1897. בתיאטרון אפשר ליהנות מהצגות שונות, בלט, אופרה ואף לראות יצירות אומנות. גן החיות - גן עם מגוון של בעלי חיים וכן גן בוטני עם צמחים שונים.