טיסות למנצ'סטר

טיסה ומלון למנצ'סטר

טיסות זולות למנצ'סטר

טיסה למנצ'סטר

טיסה למנצ'סטר

בין התאריכים, 22.06 - 26.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסה למנצ'סטר אנגליה

טיסה למנצ'סטר אנגליה

בין התאריכים, 27.06 - 29.06
טיסה סדירה
KLM
טיסות למנצ'סטר

טיסות למנצ'סטר

בין התאריכים, 19.06 - 23.06
טיסה סדירה
AIR FRANCE
טיסה זולה למנצ'סטר

טיסה זולה למנצ'סטר

בין התאריכים, 28.06 - 01.07
טיסה סדירה
BRITISH AIRWAYS

טיסות למנצ’סטר

מנצ'סטר מפורסמת בעיקר בזכות קבוצות הכדורגל המקומיות, מנצ'סטר יונייטד ומנצ'סטר סיטי ובזכות סצנת המוזיקה הפורחת בעיר, אשר ייצאה לעולם להקות רוק מקומיות כדוגמת הסמית'ס, ג'וי דיוויז'ן, באזקוקס, הסטון רוזס, אואזיס ועוד. עם זאת, לעיר היסטוריה ענפה, בייחוד לכל הנוגע למהפכה התעשייתית. בשל כך ומסיבות נוספות היא מהווה יעד תיירותי מועדף וממוקמת במקום השני באנגליה, מיד אחרי לונדון.

בדומה ללונדון, גם מנצ'סטר מהווה מרכז של תרבות, אמנויות וספורט. עם זאת, האווירה במנצ'סטר ידידותית יותר, אתרי תיירות רבים בעיר פתוחים לקהל הרחב ללא תשלום. בעיר תוכלו למצוא את קתדרלת מנצ'סטר, מבנה גותי עתיק המארח גם הופעות רוק, בניין התיאטרון במרכז העיר, מגדל ביטהאם ובניין העירייה המספקים תצפית מרהיבה על העיר, מוזיאון המדע והתעשייה וספריית ג'ון ריילנד המספקים הצצה על ההיסטוריה המפוארת של העיר. לחובבי הספורט מומלץ לבקר במוזיאון הכדורגל הלאומי ובאיצטדיון אולד טראפורד.

בנוסף, קיימות גם אטרקציות לילדים, כדוגמת הצ'יל פקטור, מצפה הכוכבים גודלי והגלגל הענק. חברי קהילת הלהט"ב ישמחו לגלות את הרובע הגאה המכונה גיי וילג' ואת חיי הלילה השוקקים בו. ברחוב הראשי ברובע, רחוב קנאל, ישנם מועדונים וברים רבים, בהם נמכרת הבירה הזולה ביותר בבריטניה. גם מחוץ לרובע הגאה, עסקים רבים מציינים באמצעות מדבקת דגל הגאווה את היותם גיי פרנדלי.

כדאי לקחת בחשבון את מזג האוויר הגשום והלח. הממוצע של ימים גשומים באנגליה עומד על מאה חמישים וארבעה ימים ובמנצ'סטר "רק" מאה וארבעים ימים גשומים, בממוצע. הטיסות למנצ'סטר נוחתות בנמל התעופה המקומי, המשרת את אזור צפון מערב אנגליה ומומלץ לרכוש אותן דרך אחת מחברות הלואו קוסט, כדוגמת טיסות easyjet למנצ'סטר.

התקופה המומלצת לחופשה במנצ'סטר היא עונות הקיץ והסתיו, מאמצע מאי עד אמצע אוקטובר. ניתן בקלות לנוע בה בהליכה. עם זאת, רשת התחבורה הציבורית, הכוללת רכבות ואוטובוסים, ידידותית ביותר. במרכזי המידע לתייר בכיכר פיקדילי מחולקות מפות של העיר וכך גם במרבית בתי המלון בעיר.

המלצות לבילויים ומה מזג האוויר במנצ'סטר

אם תכננת חופשת חורף במנצ'סטר, מומלץ לרכוש כרטיס "סיסטם וואן" לתחבורה הציבורית בעיר, הכולל את כל האוטובוסים של כל החברות. בנוסף, קוויי המטרו שאטל מגיעים לכל אתרי תיירות הממוקמים במרכז העיר והנסיעה בהם אינה כרוכה בתשלום. על מנת לחמוק מן הגשם השוטף, מומלץ לבלות כמה שיותר בחללים סגורים. מלבד סצנת חיי הלילה הסוערת והמוזיקלית, מומלץ לבלות את שעות היום במוזיאונים. מרבית המוזיאונים של מנצ'סטר פתוחים לקהל ללא תשלום ובהם מוזיאונים המוקדשים לאמנות ותרבות, להיסטוריה, מדע, טכנולוגיה, וכמובן, לכדורגל האנגלי.