טיסות ליוהנסבורג

טיסה ומלון ליוהנסבורג

טיסות ליוהנסבורג

טיסה ליוהנסבורג

טיסה ליוהנסבורג

בין התאריכים, 19.06 - 26.06
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
טיסה ליוהנסבורג דרום אפריקה

טיסה ליוהנסבורג דרום אפריקה

בין התאריכים, 24.06 - 02.07
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
טיסה זולה ליוהנסבורג

טיסה זולה ליוהנסבורג

בין התאריכים, 23.06 - 27.06
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES
טיסות ליוהנסבורג

טיסות ליוהנסבורג

בין התאריכים, 01.07 - 06.07
טיסה סדירה
ETHIOPIAN AIRLINES

טיסות ליוהנסבורג – דרום אפריקה

יוהנסבורג, העיר הגדולה ביותר בדרום אפריקה. יוהנסבורג היא גם המרכז הפיננסי של המדינה ומקום מושבה של הבורסה לניירות ערך. שטחה של העיר הוא בין הגדולים בעולם וכולל גם את הפרוורים, ערי לווין, עיירות סמוכות וכן שטחי פארקים ויערות.

יוהנסבורג משמשת כתחנת מעבר לתיירים הממשיכים לשאר אתרי דרום אפריקה, אבל מומלץ להישאר קצת בעיר ולראות את האטרקציות שלה. בין האטרקציות המומלצות – מגדל קרלטון פנורמה, מוזיאון האפרטהייד, פארק השעשועים גולד ריף סיטי, גבעת החוקה, פארק האריות, הפלנטריום, שווקי אומנות, אזור סווטו ועוד.

הזמינו עוד היום טיסה מוזלת ליוהנסבורג בדרום אפריקה ובואו לראות את העיר עם הנופים היפים, הפארקים והמוזיאונים.

טיסות זולות ליוהנסבורג – אטרקציות מרכזיות

מוזיאון האפרטהייד– מוזיאון האפרטהייד מספר על השלטון הגזעני שהונהג בדרום אפריקה עד שנת 1994 ומהווה נושא עצוב ומרתק. במקום ניתן לראות סרטים, תמונות ומייצגים המאפשרים ללמוד על התקופה.

פארק השעשועים גולד ריף סיטי– לונה פארק ובו מתקנים המותאמים לילדים קטנים ועד למתקנים המתאימים לכל המשפחה. הפארק ממוקם מעל אתר כריית זהב ובמקום תכנים גם בנושא זהב והיסטוריה של העיר והכורים. כמו כן יש סיור אל בטן האדמה לתעלות המכרה הנטוש. עוד במקום דוכני אוכל ומסעדות, מופעי ריקוד של שבט הזולו והדגמה של התכת זהב.

גן החיות– בגן החיות מעל 200 בעלי חיים שונים – פילים, אריות וקופים. בפארק ניתן להתקרב כמעט עד מרחק נגיעה לחלק מהחיות. פתוח כל יום.

פארק האריות– הפארק נמצא כ-45 דקות מחוץ לעיר ובו חיים כ-80 אריות כולל אריות לבנים נדירים, אנטילופות וחיות נוספות. בפארק יש אפשרות ללטף גורי אריות ולשחק איתם.

גבעת החוקה– הגבעה קרויה על שם בית המשפט לחוקה הממוקם בה ונבנה בשנות ה-90. בעבר היה על הגבעה בית כלא ששימש עצורים פעילי חופש, כגון נלסון מנדלה. התנאים בבית הכלא היו קשים והאסירים בו עברו עינויים.

קרלטון פנורמה– המגדל הגבוה ביבשת אפריקה, שמתנשא לגובה של 223 מטרים. בקומה ה-50 תצפית מדהימה על העיר.

מוזיאונים– מוזיאון אפריקה – מוזיאון להיסטוריה של אפריקה עם תמונות, פסלים, צילומים, הדפסות ועוד. מוזיאון בנסוסן – ממוקם בתוך מוזיאון אפריקה והוא מתאר את התפתחות הצילום באפריקה. מוזיאון התרבות האפריקאית – הוקם בשנת 1976 לאחר מרד הסטודנטים, שביקשו לשחרר את מערכת החינוך מהגזענות. במקום תכניות אומנות, תרבות וחברתיות. מוזיאון מנדלה – שימש בעבר כמקום מגוריו של נלסון מנדלה ואישתו הראשונה והשנייה ונמצא בסווטו, בה גרו העניים השחורים. כיום יש במקום מוזיאון והבית הוכרז כאתר מורשת עולמית ב-1999.