טיסות וולינג - Vueling Airlines

טיסה ומלון למבחר יעדים

מלונות בחו"ל

מידע על טיסות וולינג - Vueling Airlines

טיסות וולינג - Vueling Airlines

טיסות לחו"ל עם וולינג - Vueling

חברת התעופה הספרדית Vueling Airlines נוסדה בשנת 2004 כחברת תעופה זולה המפעילה טיסות סדירות מברצלונה לאיביזה. כעבור שנתיים בלבד, זכתה וולינג איירליינס במקום השלישי בדירוג חברות התעופה הזולות באירופה. הנהלת וולינג איירליינס ממוקמת בברצלונה ובסיסי הפעולה המרכזיים שלה ממוקמים בשדות התעופה ברצלונה, אל-פרט ומדריד-בראחס.

Vueling Airlines - כבודה

ניתן להעלות תיק יד למטוס, בתנאי שמשקלו אינו עולה על 10 קילו ומידותיו המרביות 55/40/20 סנטימטרים. בנוגע לכבודה במטען, המשקל המרבי המותר הוא 23 קילו. כל מטען נוסף יחויב בתוספת תשלום.

Vueling Airlines - הושבה

במסלולי רכישה מסוימים, ניתן לבחור את מקום מושבך. מושבים בשורות הראשונות, בשורות האחרונות ומושבי אקסטרה לארג' מרווחים הממוקמים בסמוך ליציאות החירום, מחויבים בתוספת תשלום סמלית. ניתן לרכוש מאפים, חטיפים, ארוחות קלות ומשקאות קרים וחמים במהלך הטיסה.

צ'ק אין

לנוחיותך, במרבית הטיסות ניתן לבצע צ'ק אין באתר האינטרנט, ללא תשלום, עד ארבע שעות בטרם מועד הטיסה. בטיסות הממריאות מנמלי התעופה של ליסבון, פראג, פרנקפורט והיתרו, יש לבצע את הליך הצ'ק אין אונליין עד 24 שעות בטרם הטיסה. במידה ואין לך מטען זולת תיק היד, ניתן להדפיס את אישור העליה למטוס ולגשת הישר אל שער העליה. במידה ולא ביצעת צ'ק אין אונליין, יש להתייצב בנמל התעופה כשלוש שעות בטרם הטיסה. לתשומת לבך, דלפקי חברת התעופה נסגרים כשעה לפני מועד ההמראה.

גישה לבעלי מוגבלויות

יש ליידע את וולינג איירליינס בנוגע למצבך הרפואי עד שלושה ימים בטרם מועד הטיסה, על מנת לקבל את הסיוע הדרוש לך. בנוסף, יש להקפיד להתייצב בדלפקי וולינג בשדה התעופה זמן רב מראש ולפחות שעתיים בטרם ההמראה.

טיסות המשך

חברת התעופה וולינג איירליינס מפעילה טיסות סדירות אל מעל מאה יעדים אטרקטיביים ברחבי ספרד, אירופה, צפון אפריקה והמזרח התיכון.

צי המטוסים

צי המטוסים החדיש של וולינג איירליינס מכיל כשבעים מטוסים, אשר גילם הממוצע עומד על שבע שנים. צי המטוסים של וולינג איירליינס כולל מטוסים מדגמי איירבוס A319-100 ואיירבוס A320-200.

מדיניות שינויים וביטולים

ניתן לשנות את שם הנוסע ואת מועד הטיסה באתר החברה או במרכז ההזמנות, עד שעתיים לפני ההמראה. השירות כרוך בתשלום.