טיסות סאות'ווסט איירליינס - Southwest

טיסה ומלון למבחר יעדים

מלונות בחו"ל

מידע על טיסות סאות'ווסט איירליינס - Southwest

טיסות סאות'ווסט איירליינס - Southwest

חברת התעופה סאות'ווסט - Southwest Airlines


חברת סאות'ווסט איירליינס – Southwest Airlines– חברת תעופה לואו קוסט אמריקאית, שבסיסה הראשי נמצא בדאלאס טקסס ובסיסה הגדול בשיקגו. החברה מעסיקה היום מעל 46 אלף עובדים ומוציאה כ-3400 טיסות שונות ביום.

חברת סאות'ווסט היא החברה הגדולה בעולם מבחינת מס' הנוסעים שהיא מטיסה בשנה והשלישית בגודלה מבחינת היקף הצי שברשותה, כמו כן הם נחשבים לרווחיים ביותר בעולם. צי החברה מונה 500 מטוסים ומבוסס על מטוסי בואינג 737 בלבד, שהעלות הטיפול בהם נמוכה מכיוון שהטייסים, דיילים ומכונאים נדרשים להכיר רק מטוס אחד. במטוסים יש רק מחלקה עסקית.

החברה הוקמה בשנת 1967 ומאז מפעילה טיסות ללא הפסקה ליותר מ-101 יעדים ב-41 מדינות באמריקה, כגון איי הבהאמס, האיים הקאריביים, פוארטו ריקו, מקסיקו ועוד. כמו כן כל הטיסות נוחתות בשדות תעופה משניים, שנמצאים לרוב במרכז הערים והם זולים יותר לשימוש.

לחברה מדיניות המהירות / יעילות תפעולית. הם יצרו את "10 הדקות", כלומר מטוס מגיע לשדה, מוריד את הנוסעים ומעלה נוסעים אחרים ויוצא שוב לדרך בתוך 10 דקות בלבד. בנוסף הוקמה מערכת הזמנות פשוטה בה ניתן להזמין בטלפון עבור אותו יום כיסא לא מסומן, להגיע לשדה ולקבל כרטיס פלסטיק שמוכיח ששולמה הטיסה ולהחזיר אותו לדיילת בכניסה.

על מנת להוריד את עלויות ההזמנה החברה לא מציעה ארוחה בטיסה, במקום זה הלקוח מקבל משקאות לא אלכוהוליים ובוטנים / בייגלה ללא עלות. כמו כן אין עלות עבור מזוודות. משקאות אלכוהוליים מוצעים בטיסה בעלות קבועה של 5$.
כל מטוסי 737 מצויידים ב-WIFI חינם וטלוויזיה בשידור חי. סרטים אפשר לרכוש בתשלום.

סאות'ווסט מקפידה על שירות מסודר אבל נותנת לדיילים שלה יד חופשית לספר בדיחות, לשיר או ללבוש חולצות הוואי בדרך לאי. הלבוש של הדיילות צבעוני והחברה מככבת תמיד בחמישייה של החברות שכדאי לעבוד אצלן.

החברה שומרת על דירוג גבוה בשביעות רצון הלקוחות ונמצאים במקום הראשון במענה מהיר וטוב לתלונות לקוחות.