טיסות נורוויג'ן אייר - Norwegian Air

טיסה ומלון למבחר יעדים עם נורוויג'ין אייר

מלונות בחו"ל

מידע על טיסות נורוויג'ן אייר - Norwegian Air

טיסות נורוויג'ן אייר - Norwegian Air

טיסות לחו"ל עם נורוויג'ן אייר


יעדי טיסה מומלצים מישראל עם חברת התעופה Norwegian Air :

טיסות לשטוקהולם

נורוויג'ן אייר היא חברת התעופה השלישית בגודלה באירופה וארצות סקנדינביה. נורוויג'ן אייר (המכונה גם "נורוויג'ן") מפעילה טיסות זולות למגוון יעדים אטרקטיביים באירופה ומחוצה לה. חברת התעופה נורוויג'ן נוסדה בשנת 1993 ובסיסה הראשי ממוקם בנמל התעופה של אוסלו, נורבגיה.

Norwegian Air - כבודה

ניתן להעלות תיק יד אחד למטוס, אשר משקלו אינו עולה על 10 קילו ואשר מידותיו המרביות 55/40/23 סנטימטרים. כבודה המועלית למטען, מחויבת בתוספת תשלום. ניתן להעלות שני תיקים למטען, בתנאי שמשקל כל תיק אינו עולה על 20 קילו. כמו כן, ניתן להעלות מטען נוסף, בתוספת תשלום. לידיעתך, המשקל הכולל המותר הוא 64 קילו לנוסע ואינו כולל כיסאות גלגלים, כלי נגינה ובעלי חיים.
Norwegian Air - צ'ק אין

יש להתייצב בדלפקי חברת התעופה שלוש שעות בטרם מועד הטיסה. לתשומת לבך, הדלפקים נסגרים כשעה לפני הטיסה.

הושבה

בעת ביצוע ההזמנה, ניתן לרכוש מקום שמור וזאת עד 25 שעות בטרם הטיסה. ניתן לרכוש מושב מרווח (הממוקם ליד יציאות החירום) ובנוסף, ניתן לשמור מושב אחד ריק לידך מסיבות הכרוכות במצבך הרפואי, או פשוט לשם הנוחות. יש לעשות זאת עד 48 שעות בטרם הטיסה. לידיעתך, ניתן לרכוש מזון ומשקאות בזמן הטיסה וזאת בכרטיסי אשראי של ויזה ומאסטר קארד.

גישה לבעלי מוגבלויות

כל נוסע הזקוק לכך, רשאי להעלות למטוס שני עזרי ניידות, כדוגמת כיסאות גלגלים, קביים וכיוצא אלה. בנוסף, ניתן להעלות למטוס כלבי נחייה. בכל מקרה, יש ליידע את חברת נורוויג'ן אייר בנוגע למצבך הרפואי ובאם נדרש עבורך סיוע מחברי הצוות.

טיסות המשך עם נורוויג'ן אייר

חברת התעופה נורוויג'ן אייר מפעילה טיסות לכמאה יעדים באירופה, צפון אפריקה והמזרח התיכון.

צי המטוסים

צי המטוסים החדיש של חברת התעופה נורוויג'ן אייר מכיל 80 מטוסים מדגמי בואינג 737-300, בואינג 737-800 ובואינג 787-8.

מדיניות שינויים וביטולים

ניתן לבצע שינויים בהזמנה, כדוגמת התאריך והיעד, ללא תשלום. מדיניות הביטולים משתנה בהתאם לגורמי הביטול. מומלץ להתעדכן באתר החברה.