נגישות
 • טיסות לטורונטו

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לטורנטו

טיסות לטורונטו מזמינים עם המרכז הישראלי לטיסות לואו קוסט

טיסות לטורונטו

טיסה לטורונטו

14/3/21 - 21/3/21
טיסות - סדירות
 
$722
טיסות זולות לטורונטו

טיסה לטורונטו

11/3/21 - 18/3/21
טיסות - סדירות
 
$737
טיסות ישירות לטורונטו

טיסה ישירה לטורונטו

16/3/21 - 24/3/21
טיסות - סדירות
 
$878

טיסות לטורונטו - קנדה


טורונטו, העיר הגדולה בקנדה שנמצאת באזור אגם אונטריו, נחל אייטוביקו ונחל הרוג' במערב. את העיר חוצים שני נחלים – נחל ההומבר ונחל הדון. העיר מאופיינת בגורדי שחקים לצד שכונות ישנות עם בתים מהתקופה הוויקטוריאנית.

טורונטו היא גם מרכז הכלכלה של קנדה ומוקד תרבות, אומנות ומדע ראשי במדינה. בעיר אטרקציות רבות ומעניינות – מבחר מוזיאונים גדול (המוזיאון המלכותי, מרכז המדע), בניינים חשובים כגון בניין העירייה, מגדל סי אן, סקיי דום ועוד.

הזמינו עוד היום טיסה זולה לטורונטו קנדה ובואו ליהנות מאחת הערים החשובות בקנדה, עם אטרקציות מעניינות, בניינים חשובים, תרבות ואומנות בכל פינה או לצאת לטיול יום ממנה למפלי הניאגרה הקרובים.

טיסות זולות לטורונטו – אטרקציות מרכזיות


טורונטו היא עיר גדולה ומגוונת, המציעה מבחר אטרקציות מרשים. מוזיאונים מעניינים, ארכיטקטורה מודרנית וגם ויקטוריאנית, שייט בנהר, מבנים היסטוריים, פארקים וגנים רבים, מרכזי תרבות, שכונות מעניינות ואפשר גם לצאת מחוץ לעיר לשייט במפלי הניאגרה.

ארכיטקטורה ומבנים היסטורייםבית העירייה – יצירה ארכיטקטונית מפוארת שהוקמה בשנת 1965. עיצוב מודרני עם משרדים מעוגלים, המקיפים בניין שלישי, ברחבת הבניין מתקיימות הופעות ופסטיבלים ובחורף זירת החלקה על הקרח.  טירת לומה – טירה מפוארת עם חדרים מעוצבים, מסדרונות נסתרים, מגדלים, גנים מטופחים ומנהרה באורך 800 מטר. אוניברסיטת טורונטו – בניינים עתיקים מלאי היסטוריה ואווירה. בית הפרלמנט – בניין מפואר