נגישות
 • טיסות לסידני

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לסידני

טיסה לסידני מזמינים עם המרכז הישראלי לטיסות

טיסות לסידני
טיסות זולות לסידני
טיסות ישירות לסידני

טיסות לסידני – אוסטרליה


סידני, העיר הגדולה והוותיקה ביותר באוסטרליה. העיר שוכנת בין האוקיינוס השקט לבין ההרים הכחולים במערב. בעיר כ-70 חופים, מפרץ טבעי הגדול ביותר בעולם, פארקים לאומיים ואזורים בלתי מיושבים.

העיר סידני מושכת תיירים מכל העולם ומציעה מבחר גדול של אטרקציות כגון בית האופרה המפורסם שמזכיר צדפה, גשר הנמל, הפארק האולימפי, החופים המפורסמים – בונדי ומנלי ועוד כל כך הרבה מה לראות ולעשות.

הזמינו עוד היום טיסה זולה לסידני ובואו ליהנות ממזג האוויר הנפלא, החופים הנעימים, האוכל, האנשים, האטרקציות וכל מה שעוד סידני יכולה להציע.
 

טיסות זולות לסידני – אטרקציות מרכזיות


סידני מציעה מבחר גדול של אטרקציות המתאימות לכולם – אם אלו החופים המפורסמים – בונדי ביץ ומנלי ביץ  ובהם פעילויות ספורט או אפשרות פשוט לעשות בטן גב. מבחר מוזיאונים מעניינים – המוזיאון האוסטרלי לאנתרופולוגיה והיסטוריה של הטבע, מוזיאון תחנת הכוח שמציג את ההיסטוריה של אוסטרליה, המוזיאון הימי הלאומי, גלריית האמנות של ניו סאות' ויילס – אוסף אומנות עשיר, המוזיאון לאומנות מודרנית, המוזיאון הצבאי, המוזיאון היהודי שהוקם ב-1992 לשואה ולתרבות היהודית ועוד.

אטרקציות לילדים– האקווריום עם 5000 מינים של בעלי חיים ימיים אוסטרליים, בריכת שוניות, בריכת כלבי ים ובריכה בה אפשר לגעת בקונכיות וצדפים שונים. פארק הזוחלים האוסטרלי עם מגוון חיות ייחודיות לאוסטרליה, אזור האכלת קנגורו, מופעים עם חיות ופינת ליטוף נחשים ותנינים קטנים. גן החיות טארונגה במרחק שייט קצר ובו מעל 4000 בעלי חיים מכל העולם.

גנים ופארקים– הגנים הבוטניים המלכותיים, נמצאים במרכז סידני וצופים על בית האופרה. במקום 400 מיני צמחים מכל העולם ובמרכז הגן הקונסרבטוריון למוסיקה. הפארק הלאומי בוטני ביי, הפארק קו רינג גאי צ'ייס שקרוב לנהר האוקסבורי, הפארק הלאומי רויאל, הגנים הסיניים ועוד.

בית האופרה– אחד מסימני ההיכר המפורסמים של אוסטרליה ואחד המבנים היפים ביותר של המאה ה-20. הבניין בולט בשל המשולשים הלבנים שמזכירים מפרשי אניות. במבנה 4 אולמות  אודיטוריום ובהם הופעות מחול, תיאטרון, קונצרטים וסרטים ואפשר לעשות סיורים מודרכים. בערב בית האופרה מואר ע"י אורות שמדגישים את הזוויות השונות והבנייה המיוחדת.

גשר הנמל / הגשר הישן– אטרקציה נוספת מפורסמת שמוארת בשעות הלילה בצורה יפה. הגשר חוצה את מפרץ ג'קסון ואו