נגישות
 • טיסות לשטוקהולם

 • טיסה ומלון בשטוקהולם
 • מלונות בשטוקהולם

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות זולות לשטוקהולם

טיסות לואו קוסט לשטוקהולם מזמינים עם המרכז הישראלי לטיסות לואו קוסט

טיסות לשטוקהולם

טיסה לשטוקהולם

22/10/20 - 26/10/20
טיסות - סדירות
 
$751
טיסות ישירות לשטוקהולם

טיסה ישירה לשטוקהולם

26/10/20 - 04/11/20
טיסות - סדירות
 
$319
טיסות זולות לשטוקהולם

טיסה לשטוקהולם

04/11/20 - 08/11/20
טיסות - סדירות
 
$347

טיסות זולות לשטוקהולם


טיסות זולות לשטוקהולם קלות ומהירות ליהנות מחופשה בשטוקהולם. מלבד כרטיסים של הרגע האחרון או כרטיסים שנרכשים חודשים רבים מראש, חברות הלואו קוסט מציעות טיסות זולות לשטוקהולם במחירים אטרקטיביים, המותירים את תעריפי חברות התעופה הסטנדרטיות הרחק מאחור.
 
מלבד מורשת פרסי הנובל, ממנה ניתן להתרשם במוזיאון הנובל בכיכר המרכזית, שטוקהולם חובקת היסטוריה רבת שנים, שתחילתה במאה השלוש עשרה. משמעות השם שטוקהולם (יש לבטא "סטוקהולם") היא "אי קורות העץ" : שטוק = קורה, הולם = אי. למעשה, העיר מתפרשת על שטחם של ארבעה עשר איים ומכאן מקור שמה.

העיר משלבת במידה מעוררת קנאה אדריכלות מודרנית עם מבנים עתיקים, יערות, גנים, תעלות וגשרים המחברים בין האיים. אחד מאתרי החובה בשטוקהולם הוא בניין העירייה באי קונגסהולמן, המספק תצפית פנורמית על העיר מגובה המגדל. לתשומת לבך, הדרך היחידה ליהנות מהמחזה המרהיב, היא לטפס במעלה מאות המדרגות המובילות אל ראש המגדל.

אם הגעת לשטוקהולם ליום אחד בלבד, מומלץ להעביר אותו בין רחובותיה הצרים של העיר העתיקה "גמלה סטאן" הממוקמת באי סטאדסהולמן. בין אתרי התיירות הפופולריים בעיר העתיקה, ניתן למנות את כיכר סטור וכנסיית סטור וכן את הארמון המלכותי המכיל גנים עתיקים ומרשימים ביופיים וכן מספר מוזיאונים המוקדשים לבית המלוכה.

טיסות לואו קוסט לשטוקהולם - טיפים והמלצות


טיסות לואו קוסט לשטוקהולם לאתרים פופולריים נוספים הם מוזיאון ואזה והמוזיאון הפתוח באי האיילים, בניין הפרלמנט והחנויות במדרחוב דרוטנינגטן וכנסיית רידרהולם המשמשת, בין השאר, גם כאולם קונצרטים. העיר קוסמת לקהלי יעד רבים. היא מכילה מגוון רחב של מוזיאונים וגלריות, כנסיות וקתדרלות, מרכזי קניות ובילוי ואטרקציות למשפחות וילדים.

כדאי לתזמן את החופשה לחודשי הקיץ. בשל מיקומה הגאוגרפי של שבדיה, עונת הקיץ מתאפיינת בימים ארוכים במיוחד ובהם כשמונה עשר שעות אור ביממה (בעונת החורף הקרה, ישנן רק שמונה שעות אור).

מלבד הטיסות ישנן דרכים נוספות לחתוך בהוצאות החופשה. מוזיאונים ואתרי תיירות רבים, למשל, פתוחים לקהל הרחב ללא תשלום. בנוסף, מומלץ להשתתף בסיור המודרך בעיר אשר אינו כרוך בתשלום ומשכו נע בין שעה לשעתיים. מקובל לתת טיפ למדריך הסיור.

עונת החורף סגרירית מאוד. ביום הקצר בשנה, השמש מבליחה לכחמש שעות בלבד. זוהי הזדמנות מצויינת לבלות את שעות הפנאי במוזיאונים הרבים של שטוקהולם. הדרך הנוחה ביותר ליהנות מהאטרקציות ומהתחבורה הציבורית היעילה, היא ברכישת כרטיס "שטוקהולם קארד" אשר מקנה שימוש חופשי בתחבורה הציבורית, בשייט וכניסה לעשרות מוזיאונים ואטרקציות מקומיות. התזמון הטוב ביותר לחופשת חורף בשטוקהולם, היא בין אמצע פברואר ועד סוף חודש מרץ.

שטוקהולם - מזג אוויר

currentdaysun.png
רביעי ° 8 - ° 11
rainSmall.png
sunSmall.png
sunSmall.png
 • 11-12
 • 8-10
 • 6-10