נגישות
 • טיסות לסן פרנסיסקו

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לסן פרנסיסקו

טיסות לסן פרנסיסקו מזמינים עם המרכז הישראלי לטיסות לואו קוסט

טיסות לסן פרנסיסקו

טיסה לסן פרנסיסקו

20/9/20 - 27/9/20
טיסות - סדירות
 
$836
טיסה ישירה לסן פרנסיסקו

טיסה ישירה לסן פרנסיסקו

23/9/20 - 30/9/20
טיסות - סדירות
 
$847
טיסות זולות לסן פרנסיסקו

טיסה לסן פרנסיסקו

22/9/20 - 29/9/20
טיסות - סדירות
 
$836

טיסות זולות לסן פרנסיסקו – ארה"ב


סן פרנסיסקו, קליפורניה, ארה"ב. העיר ממוקמת בחוף המערבי, בקצהו של חצי האי סן פרנסיסקו וכוללת בגבולות שלה את מפרץ סן פרנסיסקו והאוקיינוס השקט וכן את האיים אלקטרז, אי המטמון, האי בואנה והאי הלא מיושב פראלון.

סן פרנסיסקו בנויה מגבעות, מעל 50 גבעות בשטח העיר וכבישים תלולים, אדריכלות ויקטוריאנית ואדריכלות מודרנית, מבנים צבעוניים, מבט לאוקיינוס מרהיב, גשר הזהב המרשים, האי אלקטרז המסתורי ועוד. סן פרנסיסקו יעד תיירותי חשוב ומעניין למטיילים.

ברחבי העיר אטרקציות רבות שהמפורסמות הן – גשר הזהב, קרון הכבל שמעלה תיירים בכל העיר, צ'יינהטאון, רציף הדייגים, איטליה הקטנה, פארק שער הזהב, חוף אושן של הגולשים, האי אלקטרז ועוד כל כך הרבה.

הזמינו עוד היום טיסה זולה לסן פרנסיסקו ובואו לראות את הפלא של גשר הזהב, את האי המפורסם אלקטרז, צ'יינטאון עם החנויות הקטנות ומעל 200 פארקים נעימים ברחבי העיר.
 

טיסה ישירה לסן פרנסיסקו – אתרים מרכזיים


סן פרנסיסקו העיר שמברכת את כל מי שמגיע אליה, מציעה מבחר גדול של אטרקציות – אם זה מבנים ויקטוריאניים, מבנים צבעוניים, מבחר גדול של פארקים ירוקים, גשר אחד גדול ומפורסם, אי מסתורי בשם אלקטרז, רחובות פתלתלים ואזורים מיוחדים כגון צ'יינטאון.

האטרקציות המרכזיותגשר שער הזהב – הגשר התלוי המפורסם שנחשב לסמלה המרכזי של סן פרנסיסקו. בנייתו החלה בשנת 1933 והסתיימה ב-1937. אורכו 1970מטר והוא מחבר בין סן פרנסיסקו למחוז מרין שעל יד העיר סוסליטו. ניתן לעלות על הגשר וללכת בטיילת הולכי הרגל ולתצפת על העיר ועל האי אלקטרז. במקום גם מרכז מבקרים ממנו אפשר לקחת סיור מודרך בגשר. פארק גשר הזהב – פארק עירוני גדול ובו מוזיאונים, גנים ומרחבים ירוקים, פארק לילדים, אטרקציות ספורטיביות, האקדמיה למדעים של קליפורניה, אצטדיון קזאר, חממות פרחים וכן סיורים מודרכים במקום. בסתיו נערך בפארק פסטיבל שייקספיר ואירועים נוספים. כלא אלקטרז – האי אלקטרז – האטרקציה הפופולרית בסן פרנסיסקו. הכלא בו נכלאו הפושעים הגדולים בעולם והיה השמור ביותר בשל בידודו של האי מכל עבריו במים קפואים של האוקיינוס השקט, נסגר בשנת 1963 וכיום משמש כאטרקציה ואפשר להתרשם בו מתאי האסירים, סורגי הברזל הכבדים, ספריית הכלא ועוד.

מוזיאוניםהמוזיאון לאמנות מודרנית – מוזיאון מרשים עם עיצוב פנים מרתק ותערוכות מתחלפות של אומנות מודרנית. האקדמיה למדעים שכוללת את הפלנטריום, אקווריום ומוזיאון לתולדות הטבע. המוזיאון לאומנות אסיאתית הגדול בעולם, המוזיאונים לאומנות יפה – היכל לגיון הכבוד ומוזיאון הזיכרון מ.ה.דה יאנג. מוזיאון המדע – נבנה בשנת 1969 ובו ניתן ללמוד על העולם שבו אנחנו חיים מזווית אחרת, עם תצוגות אינטראקטיביות של טכנולוגיה, אמנות ואנושיות. מוזיאון הילדים – משלב בין אומנות, מולטימדיה וטכנולוגיה. מוזיאון אינטראקטיבי.

אזורים מיוחדיםצ'יינה טאון – הרובע הסיני מציע אווירה אוריינטלית, עם ציורי דרקונים על בניינים, מסעדות עם מאכלים טעימים, שוק ירקות ופירות צבעוני, רחובות מקושטים, חנויות אבנים טובות ודוכני מזכרות. כמו כן גם חנות שבה ניתן לראות איך מייצרים את עוגיות המזל. איטליה הקטנה – בשנת 1849 הגיעו איטלקים לאזור והקימו קהילה נעימה ותוססת. במקום מסעדות אותנטיות, גלידריות, בתי קפה ומועדוני קברט.  רציף הדייגים – רציף 39 וממשיך עד הפארק הימי. הרציף מאוכלס במסעדות, חנויות, בתי קפה, אתרי בילוי ואמני רחוב. באזור גם מוזיאון ריפלי ומוזיאון השעווה. בכל חודש ספטמבר נערך פסטיבל השוקולד בכיכר ג'ירארדלי, עם שוקולד איכותי, קינוחים משוקולד ועוד המון הפתעות טעימות.
 

סן פרנסיסקו - מזג אוויר

currentdaysun.png
שבת ° 16 - ° 20
sunSmall.png
sunSmall.png
sunSmall.png
 • 16-23
 • 16-21
 • 15-20