נגישות
 • טיסות לדלהי

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לדלהי

טיסה לניו דלהי עם לואו קוסט ישראל

טיסות לדלהי

טיסה לדלהי

04/11/21 - 18/11/21
טיסות - סדירות
 
$1237
טיסה ישירה לדלהי

טיסה ישירה לדלהי

31/10/21 - 06/11/21
טיסות - סדירות
 
$1786
טיסות זולות לדלהי

טיסה לדלהי

27/10/21 - 03/11/21
טיסות - סדירות
 
$1143

טיסות לדלהי


דלהי היא עיר הבירה של הודו והיא נחלקת לשני אזורים שונים באופיים ומהותם. בדלהי הישנה אנשים רבים, צפיפות רבה, צבעים, ניחוחות וצלילים. שווקים, אלפי ריקשות נוסעות ברחבי העיר וארכיטקטורה עתיקה עם מסגדים, מבצרים ומבנים נוספים מהמאה ה-12. ניו דלהי – דלהי החדשה היא ההפך הגמור מהישנה, באזור מדשאות מטופחות, מבנים מודרניים, שגרירויות, מלונות יוקרה, מרכזי קניות ומסעדות גורמה.

דלהי מציעה לתייר כל כך הרבה אטרקציות מעניינות, אוכל מצוין, יכולת התמצאות קלה בעיר, מסגדים, מבצרים עתיקים, שווקים, מרכזי קניות והיא גם יעד יציאה לערים מסביב ולכל האטרקציות המעניינות כגון הטאג' מאהל באגרה.

אטרקציות מרכזיות בעיר – שדרת ראג'פאת, בית ג'איפור והגלריה הלאומית, שער הודו, העמוד מג'איפור, קבר הומיון, קוטאב מינאר, המבצר האדום ועוד.

הזמינו עוד היום טיסה זולה לדלהי ובואו ליהנות מהניגודיות שלה, הצבעים, הריחות, האנשים המיוחדים, האטרקציות העתיקות והמעניינות ומהאוכל הזול והטעים.
 

טיסות זולות לדלהי – אטרקציות מרכזיות


דלהי עיר הבירה ההודית מציעה למטייל חוץ מיעד מעבר גם מבחר גדול של אטרקציות, מבנים היסטוריים או מבנים חדשים, מסעדות עם אוכל בטעמים אקזוטיים, צבעוניות של השווקים והאנשים, מלונות יוקרה ומרכזי קניות, רק תבחרו מה בא לכם לעשות.

האטרקציותקבר הומיון / המאוזולאום של הומיון – קבר מפואר שנחשב לאחד משיאי הארכיטקטורה המונגולית, בסגנון פרסי, עשוי אבן חול אדומה שקושטה בשיש שחור לבן, כיפה לבנה וערבסקות. נבנה בשנת 1564 לאחר מותו של הקיסר ושימש לאחר מכן לקבורת קיסרים אחרים וממוקם בלב גנים סימטריים ויפים. קוטאב מינאר – ממוקם בדרום דלהי וזהו מתחם גדול עם אתרים היסטוריים. עמוד ניצחון שהוקם בשנת 1193 לאחר תבוסת הממלכה ההינדית האחרונה ומסמל את השליטה המוסלמית על העיר. הוא מתנשא לגובה של 73 מטר ומורכב מ-5 קומות. בתוך המגדל מדרגות מתפתלות כלפי מעלה. המבצר האדום – נמצא בעיר העתיקה והוא מבנה גדול ומרשים ושריד לתקופת המונגולים. הוא נבנה בין השנים 1638-1648 וקיבל את שמו מאבני החול האדומות מהן בנויות חומותיו. החומות מתנשאות לגובה של 33 מטר והמגדלים והמצודות משקיפים לתעלה רחבה. בין המבנים שנמצאים בתחומי המבצר – מומטאז מאהל שמשמש כמוזיאון, מסגד הפנינים, מקדש הג'איני ועוד. שער הודו – בדומה לזה הנמצא במומבאי גם פה הוקם בשנת 1921 מבנה גדול בדמות שער כניסה מפואר בגובה 42 מטר. מצבת זיכרון שעוצבה דומה לשער הניצחון בפריז.

מקדשים וכנסיותמקדש הלוטוס – המקדש הוקם בין השנים 1980-1981 והוא בנוי שיש לבן ומעוצב בצורת פרח הלוטוס. למבנה 9 חזיתות ומסביבו 9 בריכות מים, מדשאות וגנים מטופחים. בחלל המרכזי אסור לדבר. סמוך לו נמצא מקדש שאקטי קאקאג'י – מקדש פשוט יותר וחדשני. כנסיית הגאולה שנבנתה בשנת 1927 ועוצבה על ידי הנרי מד הבריטי. לכנסייה קשתות מעוקלות, חלונות בצורת צלב הנותנות תחושת מרחב ומגדל בעל כיפה. כנסיית הלב הקדוש – סגנון המבנה הוא איטלקי עם חזית עשויה עמודים התומכים באפיריון על רקע לבנים כהות. קשתות רחבות נמתחות על הקירות. מקדש לקשמי נראיאו – בנוי בעיקר משיש, עם כמה מפלסים וממוקם בתוך גנים נעימים. מסגד ג'מעה מסג'יד – המסגד הגדול בהודו . מקדש הזהב הסיקי גוורדווארה באנגלה סאהיב – 3 כיפות זהב גדולות.

מוזיאונים– מוזיאון הבולים הלאומי