נגישות
 • טיסות למנילה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות למנילה

הזמינו טיסה ישירה למנילה במחיר משתלם בהזמנת אונליין באישור מיידי

טיסות למנילה

טיסה למנילה

31/10/21 - 07/11/21
טיסות - סדירות
 
$6714
טיסות זולות למנילה

טיסה למנילה

09/11/21 - 16/11/21
טיסות - סדירות
 
$5953
טיסה ישירה למנילה

טיסה ישירה למנילה

04/11/21 - 11/11/21
טיסות - סדירות
 
$2564

טיסות למנילה  - פיליפינים


מנילה, בירת הפיליפינים שוכנת על חופו המערבי של האי לוזון, על גדות הנהר פסיג וחוף מפרץ מנילה. נהר פסיג חוצה אותה לשתיים. מזג האוויר טרופי, עם שתי עונות יבשה וגשומה – העונה היבשה מדצמבר עד מאי והגשומה יוני עד נובמבר.

מנילה היא עיר שהייתה נתונה בעבר לשליטה זרה וניתן לראות בעיר מאפיינים של אותן תקופות, אבל מצד שני זו גם עיר מודרנית עם קניונים גדולים, פארקים יפים, בתי קולנוע עם טכנולוגיית איימקס, אמצעי תחבורה נוחים וטיילת לאורך הים.

האתרים המעניינים בעיר – שרידי החומה שהקיפה את העיר, כנסיית אוגוסטין, הקתדרלה של מנילה, מבצר סנטיאגו, הרובע הסיני, שווקים נעימים, פארק ריזאל ועוד.

הזמינו עוד היום טיסה זולה למנילה ובואו ליהנות מהאטרקציות בעיר, הקניונים הגדולים, האוכל הטעים ואף לצאת לסיורים מחוץ לעיר למקומות מופלאים.

טיסות זולות למנילה – אטרקציות מרכזיות


מנילה, נמצאת במרכז האי לוזון, שהוא האי הגדול בפיליפינים. בעיר עשרות מוסדות להשכלה גבוהה, עיר עתיקה מוקפת חומה, כנסיות / קתדרלות, שווקים, מסעדות ועוד והיא גם יעד ממנו יוצאים לטיולי טרקים בסביבה.

האטרקציות המעניינות בעיר – פארק ריזאל – או פארק לונטה, הוא אתר היסטורי שנמצא בסמוך לעיר העתיקה ובו מונומנט לזכרו של הגיבור הלאומי הפיליפיני. הפארק גדול משתרע על שטח של 6 קמ"ר. בפארק מדשאות, אגמים מלאכותיים, מסלולי הליכה, חוות סוסים, מגרשי משחקים, אולם קונצרטים, מסעדות שונות ועוד. אינטראמורוס – העיר העתיקה המבוצרת עם חצרות קסומים ומבנים עתיקים. מדובר ברובע של מנילה שנשאר בצורתו המקורית עוד מתקופת הקולוניה הספרדית ששלטו בפיליפינים. הרובע מוקף חומות ובתוכו כנסיות, כרכרות רתומות לסוסים, בתי קפה ומסעדות וכמובן אטרקציות חשובות כגון קתדרלת מנילה, מבצר סנטייגו, כנסיית סן אוגוסטין ועוד. בזיליקת סן סבסטיאן – בנייתה הושלמה בשנת 1891 ואינה נראית כמו כנסיה רגילה אלא עשויה פלדה. היא שמורה בקנאות ומסמנת את התחדשותה של הארכיטקטורה הגותית בפיליפינים. אזור הצ'יינה טאון – בינונדו – באזור בתי עסק המציעים מזכרות מעניינות, מסעדות סיניות משפחתיות עם מתכונים סודיים העוברים מדור לדור, ארכיטקטורה סינית עם השפעות פוסט קולוניאליות ושוק אוכל מעניין.

אטרקציות מחוץ לעירהעיירה טגאיטאי – במרחק שעתיים נסיעה מהעיר ובאזור אפשר לראות את הר הגעש טאאל, שמוקף אגם. בעיירה גם גלגל ענק דומה לגלגל של לונדון וממנו אפשר לצפות על הנוף של העיר והסביבה. הר הגעש טאאל נחשב לאחד ההרים המסוכנים בעולם ואגם טאאל ממלא את לוע הר הגעש ומתפרש ממנו על השטח. שפת הלוע מורכבת מתלוליות עמוקות וסלעים. בתוך האגם אי וולקני, המכיל מספר מכתשים, שאחד מהם ממלא אגם. מפלי פגסנחאן – נמצאים במרחק 2-3 שעות מהעיר וכדי להגיע אליהם שטים בסירות קאנו מהעיירה פגחנחאן הסמוכה. השייט לוקח חצי שעה עד שעה. המפלים המופלאים נמצאים בגובה 91 מטר ומהווים נקודה נהדרת לשחייה. המפלים מפורסמים מאוד מכיוון ובעבר שימשו כאתר צילומים לסרט "אפוקליפסה עכשיו". הר הגעש מאיון – מגיע לגובה של 2462 מטר וצורתו חרוטית מושלמת. ההר נמצא בדרום לוזון ואינו פעיל. באזור אפשר לעשות טיולים וליהנות מהנופים המרשימים. הטיפוס להר עצמו מצריך ליווי מדריך מקצועי ולוקח בערך יומיים.