נגישות
 • טיסות למנילה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות למנילה

הזמינו טיסה ישירה למנילה במחיר משתלם בהזמנת אונליין באישור מיידי

טיסות למנילה

טיסה למנילה

07/3/21 - 14/3/21
טיסות - סדירות
 
$1361
טיסות זולות למנילה

טיסה למנילה

09/3/21 - 16/3/21
טיסות - סדירות
 
$1286
טיסה ישירה למנילה

טיסה ישירה למנילה

11/3/21 - 18/3/21
טיסות - סדירות
 
$2429

טיסות למנילה  - פיליפינים


מנילה, בירת הפיליפינים שוכנת על חופו המערבי של האי לוזון, על גדות הנהר פסיג וחוף מפרץ מנילה. נהר פסיג חוצה אותה לשתיים. מזג האוויר טרופי, עם שתי עונות יבשה וגשומה – העונה היבשה מדצמבר עד מאי והגשומה יוני עד נובמבר.

מנילה היא עיר שהייתה נתונה בעבר לשליטה זרה וניתן לראות בעיר מאפיינים של אותן תקופות, אבל מצד שני זו גם עיר מודרנית עם קניונים גדולים, פארקים יפים, בתי קולנוע עם טכנולוגיית איימקס, אמצעי תחבורה נוחים וטיילת לאורך הים.

האתרים המעניינים בעיר – שרידי החומה שהקיפה את העיר, כנסיית אוגוסטין, הקתדרלה של מנילה, מבצר סנטיאגו, הרובע הסיני, שווקים נעימים, פארק ריזאל ועוד.

הזמינו עוד היום טיסה זולה למנילה ובואו ליהנות מהאטרקציות בעיר, הקניונים הגדולים, האוכל הטעים ואף לצאת לסיורים מחוץ לעיר למקומות מופלאים.

טיסות זולות למנילה – אטרקציות מרכזיות


מנילה, נמצאת במרכז האי לוזון, שהוא האי הגדול בפיליפינים. בעיר עשרות מוסדות להשכלה גבוהה, עיר עתיקה מוקפת חומה, כנסיות / קתדרלות, שווקים, מסעדות ועוד והיא גם יעד ממנו יוצאים לטיולי טרקים בסביבה.

האטרקציות המעניינות בעיר – פארק ריזאל – או פארק לונטה, הוא אתר היסטורי שנמצא בסמוך לעיר העתיקה ובו מונומנט לזכרו של הגיבור הלאומי הפיליפיני. הפארק גדול משתרע על שטח של 6 קמ"ר. בפארק מדשאות, אגמים מלאכותיים, מסלולי הליכה, חוות סוסים, מגרשי