נגישות
 • טיסות לכרתים

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לכרתים

טיסות לכרתים מזמינים עם המרכז הישראלי לטיסות

טיסות לכרתים

טיסה לכרתים

04/11/21 - 08/11/21
טיסות - סדירות
 
$378
טיסות זולות לכרתים

טיסה לכרתים

07/11/21 - 11/11/21
טיסות - סדירות
 
$316
טיסות ישירות לכרתים

טיסה ישירה לכרתים

07/11/21 - 10/11/21
טיסות - סדירות
 
$316

טיסות לכרתים - יוון


כרתים, אחד האיים הגדולים ביוון שמחולק ל-4 מחוזות – חאניה, הרקליון, לאסיתי ורתמינו. מצפון כרתים גובל בים כרתים, מדרום עם ים לוב, במערב ים מירטון ובמזרח ים הקארפאתי. האקלים הוא ים תיכוני והחורף מתון.

כרתים נחשב להררי ויש בו רכסי הרים גבוהים, החוצים אותו ממערב למזרח. הרים אלו יצרו מישורים פוריים, מערות מיוחדות וערוצי נחל. ברחבי האי אפשר לראות מטעי זיתים, כרמים, צמחייה עשירה, אתרים ארכיאולוגיים, ערים רומנטיות, תופעות טבע ייחודיות, אוכל מצוין, כפרים אותנטיים, מפרצים לבנים, ים תכול וצלול וחיי לילה סוערים.

הזמינו עוד היום טיסה זולה לכרתים ובואו ליהנות מנפלאות האי – החולות הלבנים, המים הצלולים, המלונות המפנקים והאוכל המופלא.

טיסות זולות לכרתים – אתרים מרכזיים


ארבעת המחוזות

הרקליון

הרקליון היא עיר הבירה של כרתים ורוב המלונות שוכנים בה. בעיר מוזיאון ארכיאולוגי עם אוסף גדול של ממצאי התרבות והאמנות המינואית – כלי חרס, תכשיטים, פסלים, ציורי קיר ועוד. במוזיאון 20 חדרי גלריה עם מוצגים מתקופות של 5000 שנה. המוזיאון לתולדות כרתים – מספר על הכיבוש הוונציאני ומה שקרה אחרי. למוזיאון 3 קומות לפי נושאים – ימי הביניים והרנסנס, התקופה הביזנטית, הוונציאנית והעותומנית. המצודה הוונציאנית – קולס – שולטת על הנמל העתיק והיא עיכבה את הכיבוש התורכי במשך 22 שנה. מעליה מתנוסס אריה מכונף. במקום היום תערוכות וכן קונצרטים והופעות. הלוגיה, מזרקת מורוזיני, עתיקות קנוסוס – בעבר שכנה במקום זה בירתה של כרתים וכיום מדובר בשרידים של 2500 שנות היסטוריה. בין העתיקות הארמון הגדול, מגורי העם ומקומות הקבורה. האקווריום – שוכן בתחומי תחנת המחקר הימי ובמקום סוגים שונים של דגים המתאימים לים התיכון, כרישים, צבי ים ומדוזות. מסעדות רבות ומקומות בילוי.  

כרמי יין– כרתים מייצרת כ-20% מהיין היווני ורובו מגיע מאזור עמק פזה. סוגי היינות המיוצרים במקום הם – הלבן, רוזה ואדום וכן צימוקים מזן סולטאנינה וענבי מאכל רוזאקי. באזור אפשר להתארח ביקבים השונים לראות, ללמוד ואף לטעום מתוצרת המקום.

חאניה

חניה הוא מחוז בצד המערבי של כרתים. בעיר תרבויות וסגנונות שונים שיוצרים טעמים, ריחות ומראות שונים. האטרקציות בעיר – רובע ונציאני שנמצא בין החומות העתיקות ועד אמצע העיר העתיקה, סביב הנמל והחומות המזרחיות. המוזיאון לארכיאולוגיה – נמצא בתוך כנסייה מהמאה ה-16 ומוצגים בו ממצאים ארכיאולוגיים מהתקופה הניאוליתית ועד הרומית. כלי חרס, לוחיות כתובות, תכשיטים, פסלים וגלילי אבן. המוזיאון הימי- ממוקם ברובע הוונציאני בתוך מבצר פריקה. במוזיאון תצוגה מרשימה של ההיסטוריה של הספנות היוונית ושל כרתים במיוחד. במקום מוצגים מודלים של ספינות, חפצים, תמונות וממצאים שנשלו מספינות טבועות בים.  בית הכנסת "עץ החיים" – השריד האחרון ליהדות טורקיה. בית הכנסת עבר שיפוץ לפני כמה שנים ויש בו מוצגים שמתייחסים לתקופה השואה ומה שהביא לחורבן הקהילה. לבית הכנסת גם חצר ששימשה לקבורה ומקווה. השוק המרכזי – אגורה. שוק מקורה עם מסעדות זולות ודוכני מזון.

רתימנו

רתימנו, עיר מרתקת בכרתים שנכבשה במשך השנים ע"י כל האומות ולכן יש בה מאפיינים מגוונים. בעיר שלל אפשרויות טיול כולל חופים לבנים, חיי לילה עמוסים ופינות שקטות ופסטורליות. גם מסביב לעיר מסלולי טיול רבים. האטרקציות – המבצר / המצודה – נבנה במאה ה-13 על מנת להגן על העיר, במאה ה-20 עבר שיפוץ ואכלס בנייני מגורים ומאוחר יותר אף את בית הכלא האזורי ובית זונות. כיום ניתן לטפס ולהשקיף על הסביבה ובכניסה מוזיאון ארכיאולוגי עם תערוכות קבועות. הנמל הוונציאני  – הנמל הוקם במאה ה-13 ונשמר בצ