נגישות
 • טיסות לקלן

 • טיסה ומלון בקלן
 • מלונות בקלן

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות זולות לקלן

טיסה לקלן

טיסה לקלן

29/11/20 - 02/12/20
טיסות - סדירות
 
$320
טיסות לקלן

טיסה לקלן

29/11/20 - 02/12/20
טיסות - סדירות
 
$320
טיסות זולות לקלן

טיסה לקלן

26/11/20 - 30/11/20
טיסות - סדירות
 
$621

מידע על טיסות זולות לקלן

טיסות זולות לקלן, גרמניההעיר קלן, אשר ממוקמת על גדות נהר הריין, היא העיר הרביעית בגודלה בגרמניה ובעלת היסטוריה רבת שנים, אשר שורשיה נעוצים בתקופת ההתיישבות הרומית. העיר ידעה תהפוכות רבות ונחרבה כמעט כליל בתקופת מלחמת העולם השניה. לאחר המלחמה, שקדו קברניטי העיר על שיקומה. ההיסטוריה שלה נשקפת מכל פינה בעיר, אך בשל השיקום המהיר של העיר, הנוף האורבני אינו אחיד. ניתן לראות קניונים חדישים ומבנים מודרניים ביותר לצד קתדרלות ומבנים עתיקים, אשר חלקם מתוארכים לתקופת ימי הביניים.

כשם שהישן והחדש מתמזגים בעיר, גם התמהיל האנושי בה מורכב ומגוון. לצד הגרמנים תושבי העיר והקהילה היהודית הוותיקה, קלן היא גם ביתם של טורקים, איטלקים, פליטים מיוגוסלביה ועוד. העיר הרב תרבותית מקיימת אירועי תרבות ופסטיבלים רבים, הבולט שבהם הוא מצעד הגאווה הגדול בעולם, המתפרש על פני יומיים תמימים. טיסה מישראל אורכת כחמש שעות. בנמל התעופה אשר שופץ והורחב בתחילת שנות האלפיים, פועלות מספר חברות לואו-קוסט המשווקות טיסות זולות לקלן וממנה, מה שהגדיל בצורה משמעותית את תנועת הנוסעים. בשל קרבתה לגבולות הולנד ובלגיה, נוסעים רבים עוברים בה בדרכם לנופש באמסטרדם וביעדים נוספים.

המלצות ובילויים לחופשה בקלן


קלן מציעה למבקריה אטרקציות רבות: מוזיאונים, מגוון רחב של פאבים ובירה משובחת, פארקים וגינות, מרכזי קניות ואפילו פעילויות מהנות למשפחות עם ילדים. בין אתרי התיירות הפופולריים של קלן ניתן למנות את הקתדרלה הגדולה, כנסיית מרטין הקדוש, פארק לינדנטל, מוזיאון השוקולד של חברת לינדט, מוזיאון לודוויג, גן החיות קולנר והעיר העתיקה. מדובר באחת הערים העתיקות ביותר בגרמניה אשר מציעה למבקריה תמהיל אורבני של ישן לצד חדש, מבנים עתיקים, כנסיות וקתדרלות לצד מרכזי קניות חדישים, פארקים עירוניים רחבי ידיים, אוניברסיטאות ומכללות גדולות ושפע של מוזיאונים ואמנות לסוגיה.

קלן מארחת מדי שנה כנסים ופסטיבלים רבי משתתפים, מצעדי גאווה גדולים בקיץ, קרנבלים בחורף, יריד צילום דו-שנתי הוותיק "פוטוקינה" ועוד. אולם האירועים הגדול ביותר באירופה, קלן ארינה, מארח מדי שנה מגוון רחב של אירועים חשובים. קרנבל החורף נמנה בין הפסטיבלים הפופולריים ביותר בעיר. הקרנבל נערך פעמיים בעונת החורף: ליום אחד בתחילת החורף (חודש נובמבר) ולארבעה ימים נוספים בסופו (חודש פברואר) והוא כולל תחפושות ומצעדים, הופעות חיות במרכז העיר (בסמוך לדום) ושפע של בירה מקומית (קלש) ונקניקיות משובחות. קרנבל החורף של קלן כולל גם מנהגים מקומיים משעשעים ביותר, כמו למשל – "יום האישה" אשר במסגרתו נשים חותכות לבני זוגן את העניבות ושרוכי הנעליים ו"יום שני של השושנים" הכולל תהלוכת ענק שכולה בוז לממשל המקומי.
 

קלן - מזג אוויר

currentdaysun.png
רביעי ° 6 - ° 7
sunSmall.png
sunSmall.png
sunSmall.png
 • 5-9
 • 5-9
 • 4-9