נגישות
 • טיסות לאמסטרדם

 • טיסה ומלון באמסטרדם

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות לאמסטרדם ברגע האחרון

טיסות לאמסטרדם

טיסות זולות לאמסטרדם
טיסות לואו קוסט לאמסטרדם
טיסות לאמסטרדם

טיסה זולה לאמסטרדם

04/10/20 - 08/10/20
טיסות - סדירות
 
$319

מידע על טיסות זולות לאמסטרדם

טיסות זולות לאמסטרדם


טיסות זולות לאמסטרדם נמצאת ברשימת יעדי התיירות הפופולאריים ביותר בקרב המטייל הישראלי, שמור מקום גבוה ומיוחד לעיר הבירה ההולנדית, אמסטרדם. אווירת החופש האולטימטיבי, ריבוי המוזיאונים, הגלריות, מוסדות התרבות והנוף הרומנטי המשלב באופן מושלם בין מבנים עתיקים, פסלים והתעלות הציוריות המפורסמות בה, הופכים אותה ליעד תיירותי המתאים לקהלי יעד רבים ומגוונים.

טיסות זולות לאמסטרדם אורכת כארבע שעות טיסה בלבד מישראל לעיר הבירה ההולנדית. באמצעות היצע של טיסות זולות ניתן להוזיל את עלויות החופשה, כמו גם על ידי שימוש בתחבורה הציבורית הידידותית בה הכוללת אוטובוסים, רכבות וחשמליות. כדאי להצטייד בכרטיס נסיעה משולב, המקנה הנחות משמעותיות בתעריפי הנסיעה. עם זאת, הדרך המהנה ביותר לתור את אמסטרדם היא לשכור זוג אופניים. זהו פתרון מושלם לעונות הקיץ והאביב, אך פחות מתאים לחורף הגשום והמושלג.

טיסות לאמסטרדם בזול לואו קוסט - מה לעשות בעיר


בין אתרי התיירות הרבים מומלץ במיוחד לבקר בכיכרות הדאם בהן ניתן להרגיש התמזגות אורבנית של העיר עם אווירה אירופאית. אוהבי האמנות יהנו מאוד ממוזיאון ון גוך המפורסם ומוזיאון הרייקס. כמו כן, על אף העושר התיירותי בעיר ניתן לשלבה עם טיולים מחוצה לה, במיוחד בעיר ליידן ובכפרי הדייגים.

חברות תעופה רבות משווקות טיסות זולות לאמסטרדם וממנה, במתכונת לואו קוסט שצברה תאוצה בשנים האחרונות. אמסטרדם מספקת לנופשים בה מגוון רחב של אפשרויות בילוי ופתרונות לינה, ממלונות בוטיק ועד לאכסניות, דירות ואף סירות למגורים בהשכרה. העיר נוסדה במאה ה-12 ככפר דייגים, הפכה במרוצת הזמן לעיר נמל חשובה ולליבה הפועם של אימפריית סחר ימי.


למזונות הפופולריים של הולנד; הרינג ובירה, ישנה מורשת ארוכת ימים. בשל האיכות הירודה של המים במאה החמש עשרה, בירה נחשבה כתחליף ראוי למי שתיה. עד היום פועלות באמסטרדם מגוון מבשלות בירה אשר מספקות לחובבי הבירה סיורים מודרכים מרתקים הכוללים טעימות מן התוצרת המקומית.

בדברי הימים של אמסטרדם שמור מקום מיוחד להיסטוריה של הקהילה היהודית, אשר מהווה מחצית מהקהילה היהודית בהולנד כולה. הסובלנות הדתית שגילתה הקהילה הנוצרית בתקופת ימי הביניים, הובילה להגירתם של רבים מיהודי אירופה (במיוחד מספרד ופורטוגל) אשר סבלו מרדיפות על רקע דתי. בין תושביה היהודים המפורסמים של אמסטרדם, ניתן למנות את שפינוזה, הרמח"ל, אוריאל אקוסטא ועוד רבים.

מטבע: אירו (EUR)                                 
שפה רשמית: הולנדית
קידומת בינלאומית: 31+
אזור חיוג: 20
מתח חשמלי: 230 וולט
תדירות חשמלית: 50 הרץ
שקעי החשמל: אירופי וגרמני
אוכלוסייה: 801,200
אזור זמן: UTC+1
שעון קיץ: מסוף מרץ עד סוף אוקטובר

אמסטרדם - מזג אוויר

currentdaysun.png
שלישי ° 14 - ° 23
sunSmall.png
sunSmall.png
rainSmall.png
 • 13-22
 • 14-19
 • 11-17