נגישות
 • טיסות לאמסטרדם

 • טיסה ומלון באמסטרדם

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

טיסות לאמסטרדם ברגע האחרון

טיסות לאמסטרדם

טיסות זולות לאמסטרדם
טיסות לואו קוסט לאמסטרדם
טיסות לאמסטרדם

טיסה זולה לאמסטרדם

16/5/21 - 20/5/21
טיסות - סדירות
 
$314

מידע על טיסות זולות לאמסטרדם

טיסות זולות לאמסטרדם


טיסות זולות לאמסטרדם נמצאת ברשימת יעדי התיירות הפופולאריים ביותר בקרב המטייל הישראלי, שמור מקום גבוה ומיוחד לעיר הבירה ההולנדית, אמסטרדם. אווירת החופש האולטימטיבי, ריבוי המוזיאונים, הגלריות, מוסדות התרבות והנוף הרומנטי המשלב באופן מושלם בין מבנים עתיקים, פסלים והתעלות הציוריות המפורסמות בה, הופכים אותה ליעד תיירותי המתאים לקהלי יעד רבים ומגוונים.

טיסות זולות לאמסטרדם אורכת כארבע שעות טיסה בלבד מישראל לעיר הבירה ההולנדית. באמצעות היצע של טיסות זולות ניתן להוזיל את עלויות החופשה, כמו גם על ידי שימוש בתחבורה הציבורית הידידותית בה הכוללת אוטובוסים, רכבות וחשמליות. כדאי להצטייד בכרטיס נסיעה משולב, המקנה הנחות משמעותיות בתעריפי הנסיעה. עם זאת, הדרך המהנה ביותר לתור את אמסטרדם היא לשכור זוג אופניים. זהו פתרון מושלם לעונות הקיץ והאביב, אך פחות מתאים לחורף הגשום והמושלג.

טיסות לאמסטרדם בזול לואו קוסט - מה לעשות בעיר


בין אתרי התיירות הרבים מומלץ במיוחד לבקר בכיכרות הדאם בהן ניתן להרגיש התמזגות אורבנית של העיר עם אווירה אירופאית. אוהבי האמנות יהנו מאוד ממוזיאון ון גוך המפורסם ומוזיאון הרייקס. כמו כן, על אף העושר התיירותי בעיר ניתן לשלבה עם טיולים מחוצה לה, במיוחד בעיר ליידן ובכפרי הדייגים.

חברות תעופה רבות משווקות טיסות זולות לאמסטרדם וממנה, במתכונת לואו קוסט שצברה תאוצה בשנים האחרונות. אמסטרדם מספקת לנופשים בה מגוון רחב של אפשרויות בילוי ופתרונות לינה, ממלונות בוטיק ועד לאכסניות, דירות ואף סירות למגורים בהשכרה. העיר נוסדה במאה ה-12 ככפר דייגים, הפכה במרוצת הזמן לעיר