נגישות
 • טיסות ג'ט אייר פליי - JetAirFly

 • טיסה ומלון
 • מלונות בעולם

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש מלונות בחו"ל, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  תאריך יציאה
  תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

מידע על טיסות זולות ג'ט אייר פליי - JetAirFly

ג'ט אייר פליי - JetAirFly


יעדי טיסה מומלצים מישראל עם חברת התעופה JetAirFly :


טיסות לבריסלג'ט אייר פליי היא חברת התעופה השניה בגודלה בבלגיה ומשתייכת לברית חברות התעופה TUI Airlines. חברת התעופה נוסדה בשנת 2003 תחת השם TUI Airlines. כעבור שנתיים עברה החברה מיתוג מחדש, במסגרתה שינתה את שמה לג'ט אייר פליי. בשנת 2012 חל מיזוג של ג'ט אייר פליי עם חברת התעופה המרוקאית Jet4you. בסיסי החברה ממוקמים בשדות התעופה של בריסל וקזבלנקה.

JetAirFly - כבודה


ניתן להעלות כבודה למטוס (תיק יד) במשקל של עד 6 קילו ואשר מידותיו אינן עולות על 55/40/20 סנטימטרים, או שסכום המידות אינו עולה על 115 סנטימטרים. בנוגע לכבודה במטען, בטיסות קצרות, המשקל המרבי המותר הוא 20 קילו. בטיסות ארוכות, המשקל המרבי המותר עומד על 25 קילו. הגבול העליון של משקל יחידת המטען הוא 32 קילו.

JetAirFly - צ'ק אין


יש להתייצב בנמל התעופה כשלוש שעות (ובמקרים מסוימים שעתיים) בטרם הטיסה ולהציג דרכונים, וויזות, את מספר ההזמנה והניירת הרלוונטית בדלפק. לצערנו, לא ניתן לבצע צ'ק אין אונליין.


הושבה

ניתן לשמור מושב לפי בחירתך ובתשלום, החל מחודשיים ועד ארבעה ימים לפני תאריך הטיסה. בטיסות קצרות, ניתן להזמין ארוחה קלה בתוספת תשלום. בטיסות ארוכות, הארוחה כלולה בתעריף הטיסה. לתשומת לבך, ארוחות מיוחדות (כגון ארוחות ללא גלוטן, ללא סוכר וארוחות כשרות) כרוכות בתוספת תשלום ויש להזמינן עד שלושה ימים בטרם הטיסה. כמו כן, במהלך הטיסה ניתן לרכוש כריכים, חטיפים ומשקאות.


גישה לבעלי מוגבלויות

בעת ביצוע ההזמנה, יש ליידע את חברת התעופה בנוגע למצבך הרפואי, להציג אישורים רפואיים ובאם נדרש סיוע, יש לבקשו. ניתן להעלות קביים, הליכונים וכיסאות גלגלים מסוגים שונים אל המטוס, בתנאי שסוללות כיסא הגלגלים עמידות בפני נזילה. המידות המרביות המותרות של כיסא הגלגלים הן 86/119/119 סנטימטרים.

טיסות המשך עם ג'ט אייר פליי


חברת התעופה ג'ט אייר פליי מפעילה טיסות ל-99 יעדים באפריקה, אסיה, אגן הים התיכון, הים האדום, האיים הקריביים והאיים הקנריים.

צי המטוסים


ענף הלואו קוסט הוא ענף צעיר ובהתאם לכך, חברות התעופה מצויידות במטוסים חדישים.
צי המטוסים של חברת ג'ט אייר פליי מכיל כעשרים מטוסים מדגמי בואינג 737-700, בואינג 737-800, בואינג 767-300ER ואמבראר E-190.

שינויים וביטולים


ניתן לבטל הזמנות באתר ולקבל החזר סמלי, בתנאי שהביטול מבוצע עד 24 שעות בטרם מועד הטיסה. במקרים של ביטולים ברגע האחרון, לא יוענקו החזרים.