מרכז הזמנות ארצי:
03-7648160
* עלות שיחה מקומית

טיסות זולות לשוויץ , טיסות זולות לבאזל

ימי טיסות לואו קוסט מישראל לבאזל: ראשון, שני, רביעי, חמישי

טיסות זולות לבאזל

 
גם מי שאינו מחזיק בחשבון מט"ח מסתורי באחד מהבנקים המפורסמים של שווייץ, יכול להגיע בקלות ובנוחות לחופשה מפנקת בבאזל. ברשת האינטרנט קיים היצע אדיר של טיסות זולות לבאזל. לנוחיותך, ריכזנו באתר מידע מפורט ומלא אודות חברות הלואו-קוסט המשווקות טיסות זולות לשווייץ. בפעם הראשונה, המידע אודות טיסות זולות לבאזל נגיש עבורך גם בשפה העברית.
האסוציאציה הראשונה של כל ישראלי בהקשר של באזל, היא התמונה המפורסמת של בנימין זאב הרצל במרפסת מלון שלושת המלכים. האסוציאציה השנייה היא בדרך כלל המשפט "בבאזל ייסדתי את מדינת היהודים" המתייחס לקונגרס הציוני הראשון שהתכנס בעיר. אולם, מעבר להיסטוריה של הציונות ושל העם היהודי, באזל, שנוסדה בשנת 43 לפני הספירה, חובקת היסטוריה של אלפי שנים.
מטיילים רבים המגיעים לבאזל בפעם הראשונה בחייהם, מפספסים את האטרקציה האיכותית ביותר בעיר ומקבלים רושם מוטעה. על מנת לחוות את הפנינה האמיתית של באזל, מומלץ לערוך טיול בסמטאות הצרים של אלטשטאדט, העיר העתיקה. העיר העתיקה אמנם סגורה למעבר כלי רכב, אך לטראם של באזל ישנן שתי תחנות בפאתי הרובע (פישמארקט ומארקטפלאץ) אשר מהן ניתן להתחיל סיור רגלי. לתשומת לבך, מומלץ להיעזר במדריך תיירים מקומי ולהתרשם מהסיפורים שמאחורי המבנים העתיקים, אשר בחלקם מתוארכים למאה השלוש עשרה.
מלבד הטיולים בעיר העתיקה, המכילה מבנים מרשימים, כנסיות עתיקות וכארבעים מוזיאונים, באזל מציעה למבקריה עוד מגוון רחב של אטרקציות. מבין האטרקציות החשובות, ניתן למנות את הגנים והפארקים המוריקים (מומלץ לערוך פיקניק גבינות ויין), גן החיות העירוני, שיט בספינה או במעבורת על נהר הריין בשילוב של סיור בעמק סיינט אלבן שלגדותיו, בית העירייה הצבעוני המכונה "ראטהאוס” והמזרקה של ג'ון טינגוולי בכיכר התאטרון. בעונת החורף הקרה, מי המזרקה קופאים בעודם באוויר.
 

טיסות זולות לשווייץ – אודות היעד

 
למרות שפע הפסטיבלים והאירועים המיוחדים המתקיימים דרך קבע בחודשי החורף, התקופה המומלצת למטייל הישראלי בשווייץ היא עונות הקיץ והסתיו. ליתר דיוק, מאמצע מאי עד סוף יוני ומאמצע אוגוסט עד סוף אוקטובר. העיר באזל, הממוקמת בעמק מוקף הרים, מאופיינת בטמפרטורה גבוהה יחסית לשאר ערי שוויץ ולילות הקיץ נוטים להיות חמים במיוחד.
למי שאינו נרתע מהקור האירופאי, מומלץ להזמין טיסות זולות לבאזל בעונת החורף ולהתרשם משלל האירועים המיוחדים בעיר, כדוגמת קרנבל באזל בפברואר, ליל המוזיאונים בינואר והשוק הססגוני של חג המולד החל בסוף דצמבר.

טיסות זולות לבאזל - מידע בסיסי

מטבע: פרנק שוויצרי (CHF).
אוכלוסיה: 165,529.
אזור זמן: UTC +1.
שעון קיץ: מסוף מרץ עד סוף אוקטובר.
שפה רשמית: איטלקית, גרמנית, צרפתית ורומאנש.
קידומת בינלאומית: +41
אזור חיוג: 61
מתח חשמלי: 220-240 וולט
תדירות חשמלית: 60 הרץ
שקעי החשמל: שקע אירופי (בדומה לישראלי).
רשת סלולרית: GSM/AMPS.